Czwartek, 19 kwietnia 2012, 12:30

To ona zostanie Playmate roku 2011!

prawda
fałsz
To ona zostanie Playmate roku 2011!
foto: facebook.com
Ma doskonałe predyspozycje i idealne wymiary, czy to ona zostanie Playmate roku Playboya? Piękna, młoda i doskonale wykształcona Kasia Szturemska, nie marzy o niczym innym. Wygrana zależy od ilości oddanych głosów.

Kasia chce przede wszystkim udowodnić, wyższość blondynek nad brunetkami. To całkiem ciekawa teoria. Czy uda jej się osiągnie cel? Przypomnijmy, że modelka została gwiazdą „Playboya” w grudniu 2011 roku.

Karierę zaczęła bardzo wcześnie. Już jako piętnastolatka wzięła udział w konkursie „Elite model look”. Idealna sylwetka dziewczyny, została bardzo szybko zauważona przez łowców talentów. Dziewczyna nie musiał długo czekać na poważną propozycję. Rozbierana sesja dla Playboya, okazała się dla młodej modelki dość kłopotliwa

Na początku bardzo się krępowałam to zupełnie naturalne uczucie , ale najważniejsze jest żeby pozytywnie myśleć o sobie a przed wszystkim o swoim ciele. Akceptować siebie i odłożyć na bok wszelkie negatywne emocje bo one jedynie rozpraszają na planie”.

Na szczęście poradziła sobie doskonale. Jak sądzicie, czy Kasia zdobędzie wymarzony tytuł i zostanie Playmate 2011? Wszystko zależy od Waszych głosów. Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie na facebookowym profilu modelki.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

SiSi 20 maja 2012 17:40
Nie jestem fanką poprzedniczki, ale prywatnie... Jeżeli o urodę chodzi, to Monika Pietrasińska przy tej dziewczyninie jest wprost boginią!!! Postarajcie się lepiej, bo takich playmate jak ta Kasia pełno na ulicach... Nic specjalnego, z naciskiem na byle jaka...
Gość 24 kwietnia 2012 19:13
nie jest byt ładna ale cyckami nadrabia mógłbym pieprzyc jej cycki ale gdyby cipke pokazała moze i by była bardziej popularna
Gość 22 kwietnia 2012 18:49
twarz jak u konia. nie ruchałbym, chyba, że przy zgaszonym świetle
On 20 kwietnia 2012 21:21
Bardzo szlachetny cel - udowodnić wyższość blondynek nad brunetkami. Ciekawe niby w czym? Przecież i brunetki i blondynki potrafią być przepiękne i tyle samo jest blondynek brzydkich albo głupich, co brunetek. ;)
Gość 20 kwietnia 2012 18:10
nie jest zbyt urodziwa,figurą nadrabia.