Poniedziałek, 14 maja 2012, 09:00

Doda POBIŁA byłego menedżera!

prawda
fałsz
Doda POBIŁA byłego menedżera!
foto: facebook.com
To, że Doda nie przepada za swoim byłym menedżerem, wiedzieliśmy już od dawna. Ich krótka współpraca skończyła się wspólnymi oskarżeniami. Doda wielokrotnie powtarzała, jak bardzo nie znosi Jakuba Majocha.

Narastający konflikt, spowodował, że ich ostatnie, przypadkowe spotkanie, zakończyło się bijatyką. Jakub Majoch oskarżył piosenkarkę o pobicie i wystąpił do mediów z oficjalnym oświadczeniem

„Z ubolewaniem chciałbym poinformować, że w dniu 10.05.2012r na osiedlu, na którym zamieszkuję wspólnie z moją byłą podopieczną zostałem napadnięty i pobity przez będącą pod wpływem alkoholu Panią Dorotę Rabczewską. Rękoczynom, ze strony chwytającej się każdej możliwości zaistnienia artystki, towarzyszyły liczne groźby karalne kierowane pod moim adresem”.

Poszkodowany, według oświadczenia doznał takich obrażeń: „porażenie nerwu twarzowego, zwężenie szpary oka lewego, zasinienie i obrzęk w okolicy podoczodołowej lewej, opadnięcie powieki górnej oraz zasinienie wokół gałki ocznej. Tomografia komputerowa głowy wykazała krwiaka przymózgowego”. Obrażenia zakwalifikowano jako bezpośrednie zagrożenie zdrowia i życia, co wyczerpuje znamiona przestępstwa ściganego przez prokuraturę na wniosek pokrzywdzonego.

Brzmi groźnie! Czyżby Dodzie groziło wiezienie? Jedno jest pewne, celebrytka wpadła w poważne tarapaty i trudno będzie jej się z tego wyplątać. Tym bardziej, że całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery osiedlowe. Zastanawia nas jedno, co tak rozwścieczyło artystkę, że posunęła się do rękoczynów?

Jaki los spotka kontrowersyjną piosenkarkę? Czy Dodzie zostaną postawione zarzuty pobicia?

Będziemy śledzić uważnie dalsze losy Rabczewskiej.

Komentarze

Gość 21 marca 2013 08:27
ta dostal od dziewczyny haahahhhahhahhahahahahahahhah
Gość 20 lipca 2012 13:11
Lepiej by się czytało artykuł : "Były menadżer pobij Dode" ;) no ale cóż, marzenia...
..... 28 maja 2012 23:05
może nie jestćwokiem tylko nie bije kobiet.... ona jest pustakiem
mge 20 maja 2012 10:18
boze jakim ćwokiem musi byc ten gosc ze dał sie pobić boże co za żal
Gość 15 maja 2012 18:39
no to doda pokazała klase!