Piątek, 13 kwietnia 2012, 11:30

SEKS na zgodę?

prawda
fałsz
SEKS na zgodę?
foto: facebook.com
Bohaterka „Beverly Hills 90210”, Tori Spelling, zostanie mamą po raz czwarty. Trzecia ciąża sprawiła, że kontakty intymne aktorki i jej partnera musiały się ochłodzić na jakiś czas. Mąż celebrytki nie był tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że zarówno on, jak i aktorka uwielbiają seks, o czym świadczy gromadka maluchów.

By wynagrodzić ukochanemu „cierpliwość”, Tori postanowiła nie czekać 6 tygodni, jakie zalecił jej lekarz i przespała się z mężem. Para nie zastosowała żadnego zabezpieczenia myśląc, że karmienie piersią to doskonała antykoncepcja. I takim to sposobem w ich życiu niebawem pojawi się czwarte dziecko. W magazynie Style celebrytka wyznała

Zgodziłam się na seks, aby zadowolić męża. Nie chciałam, aby myślał, że nasze życie erotyczne umiera. Długo czekał, bo przed porodem nie mogliśmy się kochać przez parę dni”.

Para jest bardzo szczęśliwa. A sama Tori twierdzi, że "gdyby mogła, to miałaby nawet dziesięcioro dzieci". Gratulujemy optymistycznego podejścia aktorki do życia i czekamy na kolejne dobre nowiny.

foto: facebook.com

Komentarze

Gość 22 kwietnia 2012 21:54
wyglada jak aniolek. Pieknie!!
Gość 16 kwietnia 2012 19:59
naprawdę ładnie =] szczęścia im życzę ;]
Gość 16 kwietnia 2012 15:44
:) Moim zdaniem wyglądają pięknie :) Do twarzy jej z ciążą i maluchami