Piątek, 13 kwietnia 2012, 13:00

Kto wylądował bez pracy?

prawda
fałsz
Kto wylądował bez pracy?
foto: mwmedia.pl, facebook.com
Polsat zaczął wiosenne porządki. Już we wrześniu znikną z ramówki dwa serialeSzpilki na Giewoncie” i „Hotel 52”. Wszyscy są zaskoczeni, a zwłaszcza aktorzy, którzy zostaną bez pracy. Dla niektórych to prawdziwy dramat.

Popularność obu seriali diametralnie spadła. Nie pomogło wprowadzenie ciekawych wątków oraz nowych bohaterów. Widzowie przyzwyczaili się do starego serialowego składu, a zmiany zamiast na lepsze, wyszły scenarzystom zdecydowanie na gorsze.

Szpilki na Giewoncie” podupadły po odejściu głównej bohaterki Magdaleny Schejbal. Rewelacyjna aktorka udowodniła wszystkim, że jest nie do zastąpienia. Rzesza fanów, śledząca perypetie młodej bohaterki, nie zaakceptowała nowej gwiazdy.

foto: facebook.com


Podobnie jest z „Hotelem 52”. W tym przypadku jednak nie odeszła główna bohaterka, którą gra Laura Samojłowicz. Popularność aktorki w krótkim okresie szybko spadła, co bardzo zaniepokoiło producentów. Najwidoczniej Laura znudziła się telewidzom.

foto: facebook.com


Dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew, już zapowiada nowe produkcje. Ma to być serial obyczajowy dla nowoczesnych kobiet, coś w stylu „Seksu w wielkim mieście”. Czy Polsat stanie na wysokości zadania, a nowości przypadną do gustu dość wybrednym telewidzom? Przekonamy się już za kilka miesięcy.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze