Środa, 9 maja 2012, 13:30

Mucha będzie reklamować PIELUCHY!

prawda
fałsz
Mucha będzie reklamować PIELUCHY!
foto: facebook.com
Młoda mama, jakiś czas temu została przyłapana przez paparazzi na zakupach. Mogliśmy podziwiać gdzie i co kupuje Ania Mucha. W mediach zahuczało, że aktorka żałuje kasy na markowe pieluchy dla dziecka i kupuje tanie podróbki. Jak się później okazało, feralne zdjęcia zrobione z zaskoczenia, okazały się drogocenne.

Na swoim blogu, Ania pochwaliła się, że otrzymała propozycję udziału w reklamie pieluch dla dzieci

„właśnie wróciłam z majówki, otwieram maila, a tam ... propozycja reklamowa od w/w producenta :)) "w uznaniu Pani wyboru marki Bambino, najstarszej polskiej marki pieluch (...) podobnie jak miliony innych kobiet ceniących niską cenę do relatywnie dobrej jakości (...) dlatego chcielibyśmy zaproponować Pani reklamę pieluch jednorazowych marki Bambino (...) itd. itp. wiedziałyście, że Bambino to najstarsza polska marka pieluch?! mam wrażenie, że aparaty po raz pierwszy się na coś przydały :)) to, co Kochani? parafrazując znane hasło reklamowe, pytam: Matki, brać”?! :)


Macierzyństwo służy Ani doskonale. Niedawno pisaliśmy o jej kontrakcie z firmą Reebok, a tu proszę już kolejna propozycja! Celebrytka nie może narzekać na brak zajęć.

Jak sądzicie, Ania wystąpi w reklamie pieluch Bambino?

Komentarze

Gość 17 maja 2012 14:17
omg