Piątek, 13 kwietnia 2012, 10:15

Zagrobelny ma depresję!

prawda
fałsz
Zagrobelny ma depresję!
foto: facebook.com
Show biznes może doprowadzić do szaleństwa o czym przekonał się na własnej skórze Łukasz Zagrobelny. Wokalistę pamiętamy z popularnego duetu z Eweliną Flintą. Ich przebój „Nie kłam, że kochasz mnie”, królował na szczycie list przebojów przez długi czas.

Rewelacyjny start Łukasza bardzo szybko się zakończył. Z niewiadomych powodów wokalista po prostu zniknął ze sceny! Nikt nie wiedział, gdzie jest i co się z nim dzieje. Dopiero teraz piosenkarz zdecydował się ujawnić prawdę. W wywiadzie dla Vivy zdradził szczegóły

„Zacząłem chodzić do psychoterapeuty. Niestety, musiałem brać leki pomagające przezwyciężyć ten stan. Wiele osób w takiej sytuacji milczy, bo się wstydzi. Ja też bałem się posądzenia o chorobę psychiczną. Nie chciałem uchodzić za wariata. "Do żywych" wróciłem na dobre dopiero rok temu”.

Kariera i pieniądze faktycznie przyprawiają o zawrót głowy. Coraz częściej u celebrytów diagnozowana jest depresja, która powoduje, że lądują u specjalistów.

Miejmy nadzieję, że leczenie Łukasza dobiegło końca i niebawem będziemy mogli podziwiać gwiazdora na scenie.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 16 kwietnia 2012 23:42
lubię go : )
m-oo 14 kwietnia 2012 11:21
w tym artykule znajduje się kilka zdań wyrwanych ze szczerego wywiadu dla VIVY!, wywiadu z klasą i na poziomie. zapraszam do zapoznania się z całością, 99 gr to nie majątek. warto przeczytać, Łukasz mówi mądrze i rozsądnie. uchyla drzwi do swojego życia prywatnego, ale robi to dyskretnie i z umiarem, bez zbędnych sensacji. to się nazywa prawdziwy A-R-T-Y-S-T-A