Środa, 29 sierpnia 2012, 10:41

Zabiły ją...SZPILKI

prawda
fałsz
Zabiły ją...SZPILKI
foto: roxyll.pl
Władze Nowego Jorku ostrzegają wszystkie kobiety przed chodzeniem w bardzo wysokich szpilkach. Takie buty mogą bowiem doprowadzić nawet do śmierci!

Władze miasta wystosowały apel do kobiet, w którym przestrzegają przed butami na wysokim obcasie. Wszystko przez tragiczny wypadek, który zdarzył się w miniony poniedziałek.

29-letnia Carlisle Brigham, córka byłego skarbnika miasta Nowy Jork, Jamesa Brighama została znaleziona martwa w jednej z kamienic. Kobieta leżała w kałuży krwi, przez coś śledczy wezwani na miejsce przypuszczali, że została zamordowana. Prawda okazała się jednak zupełnie inna.

W trakcie śledztwa okazało się, że Carlisle uległa tragicznemu w skutkach wypadkowi. Dziewczyna najprawdopodobniej poślizgnęła się na schodach. Miała na sobie buty na bardzo wysokim obcasie! Policja sądzi, że to właśnie szpilki przyczyniły się do tego makabrycznego zdarzenia. Młoda dziewczyna straciła równowagę i spadła ze schodów doznając wielu uszkodzeń ciała.

Władze ostrzegają więc, przed noszeniem butów na wysokim obcasie i zaznaczają, że jeśli będzie to konieczne wprowadzą ZAKAZ chodzenia w szpilkach!

Komentarze

Gość 29 sierpnia 2012 19:19
przynajmniej umarła w pięknych butach :D