Sobota, 31 marca 2012, 10:53

Rozwodu Kim Kardashian ciąg dalszy

prawda
fałsz
Rozwodu Kim Kardashian ciąg dalszy
foto: Zimbio
Znana z tego, że... jest znana, Kim Kardashian, od wielu miesięcy nie schodzi z głównych stron amerykańskich tabloidów! Celebrytka chętnie dzieli się swoim życiem – zarówno tym oficjalnym, jak i prywatnym. Dlatego wiele osób z zapałem śledziło ostatnie wydarzenia w jej życiu. Kim wyszła za mąż za Krisa Humphries'a.

Przygotowania do ślubu można było śledzić w reality show. Widzieliśmy jak przyszła panna młoda planuje każdy szczegół swojej idealnej imprezy ślubnej. Oczywiście cała ceremonia również była transmitowana i pokazywana fanom Kim na całym świecie. Szybko okazało się jednak, że miłość Kim i Krisa nie była tak wielka, jak pokazywała to tv. Para po 72 dniach postanowiła się rozejść, o czym oczywiście nie zapomnieli poinformować mediów.

Od tego czasu minęło już kilka miesięcy, jednak sprawa rozwodu Kardashian wciąż wzbudza emocje. Kris oskarżył Kim o wcześniejsze zaplanowanie tego rozwodu. Z kolei Kim twierdziła, że całą winę ponosi Kris, który po ślubie ogromnie się zmienił. Nie zapomnijmy dodać, że para umówiła się, że nie będą zdradzać szczegółów swojego związku. Jak widać, nie wyszło. W końcu Kim postanowiła przerwać wzajemne oskarżenia i ostatecznie odciąć się od tematu swojego rozwodu.

W związku z szacunkiem, którym darzę wszystkie osoby uwikłane w tę sytuację, pozwolę sobie jej już nie komentować. Myślę, że jestem już w pełni gotowa, w sensie emocjonalnym i psychologicznym, żeby zakończyć ten etap w moim życiu. Chcę zostawić przeszłość za sobą i zacząć od początku.

Jak dalej potoczy się życie celebrytki? Z pewnością nie zapomni poinformować o tym mediów.

foto: Zimbio


foto: Zimbio


foto: Zimbio


foto: Zimbio

Komentarze