Czwartek, 9 lutego 2012, 12:15

Kardashianki wydały linię lakierów do paznokci!

prawda
fałsz
Kardashianki wydały linię lakierów do paznokci!
foto: celebuzz.com
Ta rodzina wię, jak zarobić, sprzedając wszystko markowane własnymi twarzami i nazwiskiem. Tym razem panie Kardashian robią do nas ponętne minki z reklamy swojej najnowszej linii lakierów do paznokci.

Trzy siostry w powabnych sukienkach zdobią plakat reklamowy swego nowego produktu. I choć sama proponowana paleta barw nie jest niczym zaskakującym w branży kosmetycznej, cena za sztukę będzie wygórowana, bo zapłacimy przede wszystkim za nazwisko na szklanej buteleczce.

Jednak kolejny artykuł sygnowany nazwiskiem Kardashian każe nam zauważyć, że towary wpuszczone w obieg przez tę rodzinę cieszą się niezmienne olbrzymią popularnością. i jeżeli można o kims powiedzieć, że jest znany z tego, że jest znany, to Kardashianowie idealnie wpasowują się w tę myśl.

Wystarczy grono zapatrzonych w styl propagowany przez nich fanów, by sprzedaż dosłownie wszystko. Czekamy na kolejne propozycje. Czy dokonamy zakupu? Niekoniecznie...

A.

Komentarze

Gość 9 lutego 2012 22:09
Ha ha ha:)Jak dotad NIE KUPILAM ANI JEDNEJ RZECZY sygnowanej ich nazwiskiem i to sie nie zmieni:) Jest tyle FAJNYCH rzeczy do kupienia od INNYCH,UZNANYCH PROJEKTANTOW:) Szkoda kasy na badziew.
Gość 9 lutego 2012 16:33
kompletne tandeciary