Środa, 24 października 2012, 15:15

Wydała 250 TYSIĘCY NA OPERACJE PLASTYCZNE!

prawda
fałsz
Wydała 250 TYSIĘCY NA OPERACJE PLASTYCZNE!
foto: posh24.com
Kris Jenner nie potrafi się pogodzić z upływającym czasem. Mama Kim Kardashian notorycznie korzysta z pomocy chirurga plastycznego i funduje sobie kolejne zabiegi, które mają ukryć jej prawdziwy wiek. Do tej pory na wszystkie operacje wydała już 250 TYSIĘCY DOLARÓW!

Mama Kardashianek nie może pogodzić się z tym, że nie jest już tak piękna i młoda jak jej córki. Wciąż podkreśla, że że "nadal czuje się 20-latką" i robi wszystko, by wyglądać młodziej.Kris Jenner jest dumna ze swoich operacji, często chwali się nimi podczas wywiadów.

Najsłynniejsza matka, która sprzedała porno swojej córki ma obsesję na punkcie młodego wyglądu. Za wszelką cenę chce wyglądać na 30-40 lat i regularnie poprawia swoje ciało i twarz z pomocą chirurga. Jak donosi magazyn Star łącznie na zabiegi i operacje "burdel-mama" Kim wydała już 250 tysięcy dolarów!!

Niestety efekty tych zabiegów są już widoczne i nie wyglądają zbyt dobrze. Podobno kiedy Kris zmywa makijaż wygląda przerażająco! Jej twarz zaczęła już tracić naturalne rysy i powoli przypomina naciągniętą maskę. Nie ma to, jak starzeć się z godnością...

foto: thesuperficial.com


foto: Twitter

Komentarze