Środa, 14 marca 2012, 12:00

"Te starsze to nakładają taka tarczę, maskę s*ki"

prawda
fałsz
"Te starsze to nakładają taka tarczę, maskę s*ki"
foto: mwmedia.pl
Maciej Musiał był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Młody aktor, uczył prowadzącego skutecznych technik...podrywu.

Siedemnastoletni Maciek, znany z serialu "Rodzinka.pl" uświadomił Wojewódzkiemu, że ten nie ma zielonego pojęcia o sztuce podrywania dziewczyn. Jak wyjaśnił Maciek przede wszystkim trzeba umieć dziewczynę zainteresować swoją osobą. Najlepiej zrobić to "na glucik".

Aktor wyjaśnił jak należy "zagadać" do dziewczyny: "Siema, masz może chusteczkę, bo złapał mnie glucik?" Po takim pytaniu trzeba sprawić, żeby nasza wybranka w jakiś sposób się nami zainteresowała. Najlepiej oczarować ją czymś, gdy będzie szukała chusteczki.

Oprócz tajemnicy swojego "podrywu" Musiał przyznał, że największe powodzenie ma u młodszych dziewczyn.

- Te starsze to nakładają taka tarczę, maskę suki. Myślisz, że jak możesz z młodszymi to z nami też? A nie! Spieprzaj! Ale jak już podejdziesz i zagadasz to jest spoko - zdradził Kubie.

Nieznajomość podstawowych zasad podrywu szkodzi. Wygląda na to, że Kuba będzie musiał wypróbować techniki zaprezentowane przez Maćka. Choć nie jesteśmy pewni, czy w jego przypadku okażą się skuteczne, w końcu Kuba i Maciek celują w zupełnie inne kobiety.

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 17 marca 2012 04:05
Co to za szczyl ?
Gość 16 marca 2012 14:03
Wygląda jak by wyszedl z szafy
Gość 16 marca 2012 00:47
Miałam okazję ogładać ten odcinek Wojewódzkiego i wizerunek Maćka był na wskroś inny niż ten tutaj przedstawiony. Natomiast Ci dwaj panowie poniżej ( użycie słowa "pedalowac" wskazało mi płeć) przeglądajac takie plotkarskie portale, powinni sie zastanowić czy warto dalej ze swoją natura walczyć i pozostawać w fazie wyparcia.
Levy 15 marca 2012 14:14
zgadzam się
mm 15 marca 2012 11:07
on bardziej wyglada jakby sie lubial pedalowac... a nie dziewczyny podrywac