Środa, 7 marca 2012, 11:54

Aktorka NIE dostała się do szkoły teatralnej!

prawda
fałsz
Aktorka NIE dostała się do szkoły teatralnej!
foto: mwmedia.pl
Maja Bohosiewicz, którą możemy oglądać w serialu "Julia", nie dostała się na studia aktorskie. Młodsza siostra Sonii Bohosiewicz, po maturze, bardzo chciała pokierować swoją edukację w stronę aktorstwa. Niestety, nie dostała się do żadnej szkoły teatralnej, do której zdawała egzaminy wstępne.

Najciekawsze jest to, że młoda aktorka zdawała do wszystkich szkół teatralnych w Polsce! Nie dostała się nigdzie! Sama Maja nie wydaje się załamana tym faktem. W rozmowie z "Party" przyznała, że brak aktorskiego wykształcenia wcale nie przeszkadza jej w graniu w dwóch serialach: "Julia" i "Aida".

- Zdawałam do wszystkich szkół teatralnych w Polsce. Dochodziłam do ostatnich etapów, ale zawsze brakowało mi trochę szczęścia, żeby znaleźć się na liście przyjętych - powiedziała "Party" Maja.

Mimo niepowodzenia aktorka nie żałuje. Przyznała również, że cały ten czas poświęciła na poznawanie zawodu, w którym pracuje, w czym zapewne pomogła jej znana siostra. Młodsza Bohosiewicz pracuje jako aktorka już od czterech lat i jak sama przyznała, dostaje "coraz ciekawsze propozycje".

Mamy nadzieję, że producenci wiedzą co robią...

Komentarze

gość 8 marca 2012 14:31
przecież to nie jest aktorka, aktorką jest Grażyna Szapołowska, Beata Tyszkiewicz,
Gość 7 marca 2012 22:59
fascynujące <żall> ?
Gość 7 marca 2012 22:57
śliczna jest! : )