Czwartek, 5 stycznia 2012, 23:26

Syn Cher do szczęścia potrzebuje tylko PENISA!!!

prawda
fałsz
Syn Cher do szczęścia potrzebuje tylko PENISA!!!
foto: soundcloud.com
Słynna piosenkarka Cher urodziła córkę o imieniu Chastity. Dziecko rozwijało się dobrze aż do momentu dorastania. Córka Cher nie czuła się nigdy dziewczyną, ale dopiero jako nastolatka, Chastity odczuła wewnętrznie, że jest mężczyzną.

Od tamtego czasu Chastity marzyła o całkowitej zmianie płci. Dopiero po osiągnięciu dojrzałości i finansowym usamodzielnieniu się zaczęła walczyć o swój wygląd, który byłby zgodny z jej wewnętrznym „JA”.

Chastity, a raczej już Chaz Bono jest w trakcie procesu zmiany płci. Dostaje zastrzyki z testosteronem. Usunął też piersi. Wszystkie te zabiegi zbliżają do bycia mężczyzną. W chwili obecnej Bono nie czuje się w pełni facetem. Brakuje mu tylko jednego elementu, ale... w sumie najważniejszego.

Musiałby poddać się operacji falloplastyki, czyli stworzeniu penisa. A to sporo kosztuje. Nie stać go na tak drogą operację. „Syn” Cher szuka rożnych sposobów na zdobycie pieniędzy na kosztowny zabieg. Dlatego zgodził się nawet na udział w amerykańskim muzycznym show „Taniec z gwiazdami”.

Każdy zarobiony dolar zbliża go do pełni szczęścia, którym jest, de facto, PENIS. Wtedy poczuje się on w 100 % mężczyzną, który oprócz doznań psychicznych, będzie odczuwał bodźce fizyczne. ..

Tym bardziej, że ma już pierwszą dziewczynę:foto: mwmedia.plDN

Komentarze

Gość 8 stycznia 2012 14:18
Przykre to wszystko a zarazem obrzydliwe......
Gość 6 stycznia 2012 14:53
bez penisa nie dogoni Denisa
Gość 6 stycznia 2012 01:17
Dają radę.
Gość 6 stycznia 2012 01:16
Dają radę.