Piątek, 6 stycznia 2012, 19:06

Jak zaczynała Kayah? Zobacz film!!!

prawda
fałsz
Jak zaczynała Kayah? Zobacz film!!!
foto: mwmedia.pl
Ten artykuł nie jest newsem!!! Ma na celu przywołanie wspomnień i ożywienie historii.

Dla większości ludzi Kayah jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w polskim przemyśle muzycznym. Ma własną wytwórnie płytową. Może decydować o tym, kto zrobi karierę. Podejmuje decyzję o wydaniu czyjejś płyty lub wystąpieniu w „The Voice of Poland”.

Oglądając teledysk Atrakcyjnego Kazimierza nie od razu zorientowaliśmy się kim jest ciemnowłosa piękność ochoczo pląsająca na pierwszym planie. Kiedy piosenka miała się ku końcowi – olśnienie! To Kayah! Wtedy jeszcze u progu swojej kariery wygina swoje ponętne ciało w zabójczo krótkiej i do bólu obcisłej sukience w rytm piosenki, którą zapewne wszyscy pamiętają – „Jako mąż i nie mąż”.

Już wtedy Kayah miała tendencję do odkrywania swoich wdzięków. Głęboki dekolt sukienki ukazuje piersi. A całości stylizacji dopełniają kolczyki (a może klipsy, kiedyś nosiło się klipsy!) w kształcie kwiatków. Aż trudno uwierzyć, że młoda kobieta, która w groteskowej konwencji klipu puszcza do nas oko i pseudo-zalotnie kręci na palcu kosmyk włosów to Kayah.

Patrząc dzisiaj na Kayah – świadomą artystkę często nie mamy w pamięci tego, jaką drogę musiała przejść, aby znaleźć się w miejscu, w którym jest teraz. Kiedyś była atrakcyjnym dodatkiem do Atrakcyjnego Kazimierza. Dzisiaj jest wokalistką pełną gębą (i pełną piersią;))BF

Komentarze