Sobota, 21 stycznia 2012, 20:51

Cher chce sfinansować synowi kupno PENISA!

prawda
fałsz
Cher chce sfinansować synowi kupno PENISA!
Jak już wcześniej pisaliśmy, Chaz Bono - wcześniej córka Cher, a obecnie po zmianach syn, do ostatecznej zmiany płci potrzebuje tylko penisa. Wtedy dopiero będzie prawdziwym mężczyzną.

Falloplastyka, o której marzy syn piosenkarki jest bardzo kosztowna. Ta droższa wersja zabiegu kosztuje od 30 do 40 tys. dolarów. Chaz nie ma jeszcze uzbieranej takiej kwoty. Stara się jak może. Nawet udział w amerykańskiej wersji muzycznego show „Tańca z gwiazdami” nie gwarantuje mu uzbierania pełnej sumy na podłączenie do ciała penisa.

Cher chce pomóc swojemu synowi, mimo że syn wokalistki zerwał ze swoją narzeczoną. Jest na niego wściekła, ale przecież go kocha. Gdy dowiedziała się z mediów, że Chaz zbiera na transplantację penisa, zaoferowała mu pomoc.

Gwiazda ma ogromne zniżki w gabinetach plastycznych. Sama zostawiła tam setki tysięcy dolarów na zabiegi, które ze starszej kobiety przemieniły ją w cudowną, zawsze wyglądającą młodo kobietę.

Jednak Chaz uniósł się honorem. Nie chce, aby matka sfinansowała mu ten zabieg. Dopiero, gdy samodzielnie uzbiera pełną kwotę, zafunduje sobie nową część ciała.

DN

Komentarze

Gość 21 stycznia 2012 21:33
ale z niej fiut