Środa, 4 stycznia 2012, 14:00

Cichopek jurorką muzycznego show „Tylko taniec”?!

prawda
fałsz
Cichopek jurorką muzycznego show „Tylko taniec”?!
foto: mwmedia.pl
Prowadzenie polsatowskiej „Sylwestrowej Mocy Przebojów” to był dla Kasi Cichopek strzał w dziesiątkę. W ten sposób aktorka znów wkroczyła na drogę telewizyjnej popularności. Młoda prezenterka prowadziła Sylwestra najlepiej spośród innych prowadzących. Sprawdziła się rewelacyjnie i jednocześnie pokazała władzom stacji, jak widzowie ją uwielbiają.

Władze Polsatu znów widzą w Kasi płonący ogień, który rozgrzeje telewizory i przyciągnie przed ekran rzesze widzów. Kasia, odkąd stała się mamą, nie jest już landrynkową dziewczynką. Aktorka przeszła metamorfozę. Teraz jest pewną siebie, dojrzałą kobietą, która wie, czego chce i jest bezpośrednia.

Wszystkie nadmienione zmiany potwierdził występ w Sylwestra, a Kasia znów jest górą. Stacja Polsat nie może tego ignorować. Dlatego chce jej powierzyć nie tym razem samo prowadzenie nowego polsatowskiego show muzycznego „Tylko taniec” – jak każdy mógłby się spodziewać, ale zasiadanie w gronie jury. Włodarze zdecydowanie widzą ją w tej nowej roli.

Producenci i władze stacji właśnie kilka dni temu zaproponowali jej posadę jurorki. Na razie trwają negocjacje, ale już wkrótce przekonamy się, czy Cichopek faktycznie zostanie zajmie planowane miejsce w muzycznym programie.

DN

Komentarze

Gość 7 stycznia 2012 21:25
cihopek nuda, nuda, nuda cichopek na śmietnik !c
Gość 4 stycznia 2012 20:05
ona ma tyle do tanca jak frytka do rozanca
Gość 4 stycznia 2012 16:47
bez przesady, cichopek jako juroraka?! kpiny chybaze jej mezus nauczyl jej tego i owego ;), bedzie nudno...
Gość 4 stycznia 2012 16:02
nie nadaje się na jurorkę !
Gość 4 stycznia 2012 14:23
To bedzie jej wielki powrot. Na pewno jej sie to nalezy!!!!!!!!!!!!!!