Wtorek, 27 grudnia 2011, 17:17

Anja Rubik na okładce książki Chanel! Jest juz IKONĄ?

prawda
fałsz
Anja Rubik na okładce książki Chanel! Jest juz IKONĄ?
foto: materiały Chanel
Anja Rubik jest już niezaprzeczalnie na samym szczycie. Bez względu na pogłoski o bulimicznych skłonnościach i braku wyższego wykształcenia, modelka jest bez wątpienia jedną z najlepszych w swojej branży! Tym razem talent Rubik w szczególny sposób doceniło Chanel. Gratulujemy tej niecodziennej nobilitacji!

Chanel postanowiło umieścić zdjęcie Rubik na samej okładce najnowszej książki wydanej przez owy dom mody. Pozycja "Chanel. Figures du style" uchodzi za swoistą biblię modową. Wertując kolejne strony mamy możliwość przebyć niesamowitą podróż w czasie przez kolejne etapy ewolucji stylu promowanego przez Chanel. Historia rozpoczyna się od lat 20. i kończy się na obecnej sytuacji w modzie reprezentowanej przez tego modowego kolosa.

Ile musimy zapłacić za "Chanel. Figures du style", by mogło znaleźć się w naszym zbiorze na domowej półce? Te 320-stronnicowe dzieło kosztuje niecałe 70 euro. Skusicie się, by czerpać inspirację od najlepszych?

A.

Komentarze

Justa 28 grudnia 2011 16:46
To duży sukces. Ona już jest na szczycie, każdy jej występ jest porównywalny. Nic nowego nie ma już do zaoferowania , ale za to to, co ma jej wystarcza... Gratuluję
@neta 28 grudnia 2011 14:25
chociaż raz mamy czym się pochwalić
Gość 28 grudnia 2011 13:04
I co jej z tych pieniędzy skoro w logopedę nie umie zainwestować?Nie sądzę by w przyszłości miała własne dzieci takie chude kobiety nie maja okresu przez odchudzanie a potem problem...Ale co tam kasa najważniejsza!!!
Gość 27 grudnia 2011 20:51
wow, to jest naprawde sukces - brawo dla Anji
Gość 27 grudnia 2011 20:39
Gratulacje, powinnismy byc z Anji dumni! :)