Sobota, 17 grudnia 2011, 09:59

Anja Rubik OSTRO KRYTYKUJE "Top Model"!

prawda
fałsz
Anja Rubik OSTRO KRYTYKUJE "Top Model"!
foto: mwmedia.pl
W kolejnej edycji programu oprócz Karoliny Korwin-Piotrowskiej nie zobaczymy także Anji Rubik! Modelka opuściła jednocześnie agencję D’Vision, do której przez lata należała i którą reprezentowały również uczestniczki „Top model”.

W 2. edycji show Anja występowała w prawie każdym odcinku, udzielała rad, ale i nie szczędziła krytyki w stosunku do dziewcząt. Powodem odejścia top modelki było inne postrzeganie świata mody przez twórców programu. „Top model” przedstawia zafałszowany obraz modelingu.

Rubik mówi, że „ten biznes wygląda inaczej”. O dziwo, w przeciwieństwie do programu, nie dominuje tu nagość. Poniżanie dziewcząt przez jurorów czy skandale wewnątrz „Top model” skłoniły Anję do rezygnacji z bycia ekspertem w kolejnych edycjach show.

Joanna Krupa zostanie sama na „polu bitwy”, panie nie będą już musiały ukrywać wzajemnej niechęci. Może do programu zostanie zaproszona inna polska top modelka?

Jak myślicie, kto mógłby to być?

EK

Komentarze

Gość 19 kwietnia 2012 23:50
a mnie sie wydawalo ze modelka nie tylko musi miec ladne cialo ale i buzie ale ona niestety ma tylko cialo buzie szkradna i oczy nie wyrazajace cienia myslenia jest pusta i do modelki duuuuuuzo jej brak
Gość 8 stycznia 2012 02:19
tfu brzydkie majtki