Wtorek, 27 grudnia 2011, 13:56

Ania Bałon NIE PODEJDZIE DO MATURY - wykształecenie idzie NA BOK!

prawda
fałsz
Ania Bałon NIE PODEJDZIE DO MATURY - wykształecenie idzie NA BOK!
foto: ujęcie z programu
Anna Bałon, uczestniczka "Top Model", niejednokrotnie w programie oświadczała, jak ważną rolę w jej życiu odgrywa edukacja i dobre wykształcenie. Jej obecne zachowanie przeczy wcześniejszym słowom i ukazuje, że młoda dziewczyna mówiła to, co wypadało po prostu powiedzieć, by dobrze się sprzedać.

Ledwo zakończył się program, Ania otrzymała wiele propozycji współpracy w modelingu. Maturzystka postanowiła więc poświęcić im własne wykształcenie. Nie zanosi się, by podeszła do matury.

Ja zawsze miałam ambicję, żeby zdawać maturę, ale to teraz jest kwestia do przegadania z rodzicami i nauczycielami, agencją. Myślałam, że po programie wrócę normalnie do szkoły, ale mam tyle propozycji, że staram się godzić wszystko.

Myślała, myślała i wymyśliła - matura na później. Szkoda, że nie wzięła pod uwagę jednego - nie wystarczy podejść do egzaminu, należy się również do niego solidnie przygotować, co wymaga wielu dni siedzenia z nosem w książkach. A biorąc pod uwagę żenujący poziom wypowiedzi Bałon, jej wypracowanie maturalne z polskiego mogłoby raczej zakończyć się fiaskiem i podprowadzić do łez śmiechu czytającego je egzaminatora.

Uroda jest wspaniałym darem, ale przemija .Może odbiło jej do głowy szybkie schudnięcie i pojawienie się w popularnym programie. Pozostanie nam ostatecznie tylko to, co sami sobie ciężko przez życie wypracowaliśmy. Co pozostanie Ani? Wspomnienia po "Top Model"- kiepskiej modelki na przedwczesnej emeryturze i bez wykształcenia? Niestety, ale wyniku pozytywnego sobie nie wypłacze przed komisją...

A.

Komentarze