Poniedziałek, 26 grudnia 2011, 23:10

Anna Bałon – ukryli jej udaną sesję podczas „Top Model”?

prawda
fałsz
Anna Bałon – ukryli jej udaną sesję podczas „Top Model”?
foto: facebook
Ania Bałon, która zajęła II miejsce w kolejnej odsłonie programu „Top Model”, pokazuje nam zdjęcia z całkiem udanej sesji. Dziewczyna na zdjęcia prezentuje się w całej okazałości i nie zauważa się na jej twarzy ni cienia zawahania.

Co dziwne, sesja została wykonana jeszcze podczas trwania programu, jednakże nie ujrzała ona wówczas światła dziennego. Prezentująca się z dumą na fotografiach Anna, wcale nie przypomina ówczesnej zahukanej, rozpłakanej i nieświadomej siebie dziewczyny. To wręcz jej przeciwieństwo. Dlaczego więc dzieła tego nie pokazano nam wcześniej? Jaki był cel takiego działania? Taka udana sesja mogła ukrócić postrzeganie 18-latki jako szarej myszki. Chciano jej zaszkodzić? A może sama liczyła, że taki wizerunek potrzebującej dziewczynki da jej bezprecedensową wygraną poprzez litość, lecz Ania sama strzeliła sobie w stopę?

Nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem. Póki jest o niej jeszcze w miarę głośno, początkująca modelka musi wykorzystać sprzyjający jej czas i powalczyć o swe miejsce w świecie mody na wybiegach. Świeżo opublikowane zdjęcia z mogą pomóc ugruntować w świadomości innych, że Bałon stać na dobre pozy, a nie tylko łamaną polszczyznę i krokodyle łzy.

A.

foto: facebook

Komentarze

Gość 28 grudnia 2011 23:50
ależ ona śliczna
pozdrawiam :**
Gość 27 grudnia 2011 17:49
oj tam ... bez znaczenia. nie lubie jej to pusta dziewczyna która myślała że wygra Top Model bo udawała cnotkę. haha pustak.
Gość 27 grudnia 2011 11:41
Balon sp....aj
Nastya 27 grudnia 2011 10:12
Boże, dwa zdjęcia i już wielka sesja... Moglibyście dać więcej...