Piątek, 3 lutego 2012, 17:14

6-cio miesięczna Madzia - tajemnica zniknięcia wyjaśniona!

prawda
fałsz
6-cio miesięczna Madzia - tajemnica zniknięcia wyjaśniona!
Detektyw Rutkowski w wywiadzie z ostatniej chwili dla TVN24 zdradza tajemnice śledztwa w sprawie małej Madzi!

Rutkowski opowiada, że Katarzyna W., matka dziewczynki, traktowała go jak zło konieczne, mimo że podszedł do zagadnienia priorytetowo, a dziadkowie Madzi mówią, że Katarzyna W. nie była gotowa na macierzyństwo.

Dzisiaj detektyw ujawnia wyniki śledztwa: Madzia został zabita przez swoją matkę! Katarzyna W. przyznała się, że dziecko wypadło jej z rąk i uderzyło główką o próg. Dlatego matka sfingowała porwanie Madzi!

Krzysztof Rutkowski zdradza, że Katarzyna W. sprawdzała w Internecie jak oszukać wariograf... nie wiadomo co się stało z ciałem małej Madzi, matka nie chce zdradzić miejsca, gdzie ukryła dziewczynkę.

Detektyw mówi, że matka mogła zakopać ciało dziewczynki, jednak w takim wypadku nie mogła działać sama, a pomocy musiał jej udzielić ktoś z najbliższego otoczenia! Katarzyna znajduje się obecnie na komendzie policji i ma zostać poddana badaniom psychiatrycznym.

LS
TVN

Komentarze

Gość 4 lutego 2012 13:25
suka klamie
Gość 3 lutego 2012 23:58
Szmata chroni zabójcę....Ludzie co to za matka ,która kąpie dziecko i wychodzi na mróz?A tatuś ponoć odprowadził ją i oddalił się do samochodu....K*rwa j*bana kłamie jak z nut!!Na pewno dziecko skatowali a teraz rżnąofiary ....Kara śmierci dla s*ki!!!