Poniedziałek, 26 grudnia 2011, 23:54

Kto SPONSORUJE Sochę?

prawda
fałsz
Kto SPONSORUJE Sochę?
foto: mwmedia
Mamy złą wiadomość dla wszystkich, którzy podziwiają Małgorzatę Sochę za jej dobry gust oraz zmysł modowy. Piękne kreacje, które widujemy u Gosi, to bardzo często zabieg marketingowy mający na celu zwiększenie poziomu sprzedaży firm odzieżowych oraz projektantów.

Socha jest na topie. Ludzie interesują się nią i chętnie widują ją na łamach kolorowych pism. To ogromna siła, z której postanowiła skorzystać Małgorzata.

Tysiące kobiet próbują kopiować jej stylizacje. Udadzą się do sklepu, w którym Socha kupuje ubrania. Wzorując się na jej stylu wybiorą kreacje projektanta, u którego ubiera się aktorka. Małgorzata może więc czerpać korzyści pokazując się w ubraniach określonej firmy. Wszystko odbywa się na zasadzie wzajemności – Socha promuje daną markę, a firmy odzieżowe płacą jej za to, albo gwarantują stałą dostawę swoich ubrań.

I tracą na tym jedynie fanki, które przeznaczają duże pieniądze, aby nadążyć za trendami, które kreuje Socha.

Co Wy o tym sądzicie? Czy uczciwe jest korzystanie z własnej popularności do osiągania korzyści materialnych? Czy zgadzacie się na takie działania gwiazd, które można nazwać kryptoreklamą?

Skoro przed audycjami telewizyjnymi, w których występuje tzw. lokowanie produktu musi znajdować się ostrzeżenie przez takimi działaniami, to może powinno się również znajdować pod fotografiami Małgorzaty Sochy?

BF

Komentarze

meszczyzna 15 marca 2012 16:45
jest jedna z najpiekniejszych aktorek
Gość 28 grudnia 2011 15:42
no i co z tego? wygląda pięknie, wie co wybierać i kobiety też
Gość 28 grudnia 2011 12:00
Nie tylko firmy odzieżowe postępują w ten sposób, ale i producenci samochodów, kosmetyków oraz usługodawcy...Eureka!
X 27 grudnia 2011 12:45
I COZ Z TEGO! NIECH KORZYSTA ... POPIERAM ;)
Gość 27 grudnia 2011 08:38
Uwielbian Gosię i takie załamanie
Gość 27 grudnia 2011 00:19
A ch ** mnie to :)