Niedziela, 25 grudnia 2011, 13:49

Lubaszenko się ZESZMACIŁ!!!

prawda
fałsz
Lubaszenko się ZESZMACIŁ!!!
foto: youtube
Zdesperowany aktor jest gotowy na wszystko. Jednak to, co robi Olaf Lubaszenko to już lekka przesada. Po beznadziejnej roli w serialu przyszła kolej na reklamę, o której można śmiało powiedzieć, że jest gwoździem do zawodowej trumny aktora.

Rzecz się tyczy reklamy papierosów. A konkretnie całej serii spotów promujących e-papierosy „Cigger”. Lubaszenko jest w nich stylizowany na macho. Ta koncepcja niestety jest nietrafiona w przypadku aktora, który ostatnimi czasy mocno się zapuścił.

Tło reklamy stanowią młode, atrakcyjne seksualnie kobiety. Po raz kolejny twórcy reklamy wyszli z założenia, że każdy produkt można sprzedać kojarząc go z seksem. Odziane w bieliznę panienki ochoczo wyginają się na łóżku stojącym za Lubaszenką, chociaż właściwie cała ta pseudo-pornograficzna otoczka z paleniem niewiele ma wspólnego. Chyba, że pomyślimy o papierosie zaraz po seksie. Jednak w przypadku Olafa z jego obecnym wyglądem jesteśmy dalecy od takiego skojarzenia;)

Lubaszenko był w latach 90. prawdziwym idolem. Najsłynniejsze role zagrał w filmach, które z czasem zostały uznane za kultowe kino męskie. Jednak ówcześni widzowie „Psów” i „Demonów wojny” widząc ostatnie dokonania Olafa zapewne rwą włosy z głowy.

Reklama raczej nie przekona nikogo, że e-papierosy Cigger to produkt dla prawdziwych mężczyzn. A zbliżenia piersi kobiet grających w reklamie to jednak trochę za mało, aby odwrócić uwagę od żenującej wpadki Olafa Lubaszenki.

BF

Komentarze

Avito321Si 29 września 2017 16:56
<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито снятие денег
украли аккаунт авито
что значит в авито номер подтвержден в аккаунте
как продать аккаунт в варфейс на авито
как создать аккаунт на авито со старым номером
Gość 31 grudnia 2011 13:50
zalosne
Gość 26 grudnia 2011 11:40
yyyy.. co to ma byc?? Żenada roku! po prostu
Gość 26 grudnia 2011 01:09
gdzie te reklamy pokazują? jeśli w telewizji to wyrzucam telewizor przez okno!
Gość 25 grudnia 2011 13:53
ale zenada, zal mi tego akotra, atak go lubilam