Niedziela, 25 grudnia 2011, 13:49

Lubaszenko się ZESZMACIŁ!!!

prawda
fałsz
Lubaszenko się ZESZMACIŁ!!!
foto: youtube
Zdesperowany aktor jest gotowy na wszystko. Jednak to, co robi Olaf Lubaszenko to już lekka przesada. Po beznadziejnej roli w serialu przyszła kolej na reklamę, o której można śmiało powiedzieć, że jest gwoździem do zawodowej trumny aktora.

Rzecz się tyczy reklamy papierosów. A konkretnie całej serii spotów promujących e-papierosy „Cigger”. Lubaszenko jest w nich stylizowany na macho. Ta koncepcja niestety jest nietrafiona w przypadku aktora, który ostatnimi czasy mocno się zapuścił.

Tło reklamy stanowią młode, atrakcyjne seksualnie kobiety. Po raz kolejny twórcy reklamy wyszli z założenia, że każdy produkt można sprzedać kojarząc go z seksem. Odziane w bieliznę panienki ochoczo wyginają się na łóżku stojącym za Lubaszenką, chociaż właściwie cała ta pseudo-pornograficzna otoczka z paleniem niewiele ma wspólnego. Chyba, że pomyślimy o papierosie zaraz po seksie. Jednak w przypadku Olafa z jego obecnym wyglądem jesteśmy dalecy od takiego skojarzenia;)

Lubaszenko był w latach 90. prawdziwym idolem. Najsłynniejsze role zagrał w filmach, które z czasem zostały uznane za kultowe kino męskie. Jednak ówcześni widzowie „Psów” i „Demonów wojny” widząc ostatnie dokonania Olafa zapewne rwą włosy z głowy.

Reklama raczej nie przekona nikogo, że e-papierosy Cigger to produkt dla prawdziwych mężczyzn. A zbliżenia piersi kobiet grających w reklamie to jednak trochę za mało, aby odwrócić uwagę od żenującej wpadki Olafa Lubaszenki.

BF

Komentarze

Gość 31 grudnia 2011 13:50
zalosne
Gość 26 grudnia 2011 11:40
yyyy.. co to ma byc?? Żenada roku! po prostu
Gość 26 grudnia 2011 01:09
gdzie te reklamy pokazują? jeśli w telewizji to wyrzucam telewizor przez okno!
Gość 25 grudnia 2011 13:53
ale zenada, zal mi tego akotra, atak go lubilam