Czwartek, 17 stycznia 2013, 14:32

Górniak: SEKS jest najlepszym kosmetykiem!

prawda
fałsz
Górniak: SEKS jest najlepszym kosmetykiem!
foto: mwmedia.pl
Edyta Górniak po raz pierwszy w życiu publicznie przyznała się do korzystania z zabiegów chirurgii plastycznej. Piosenkarka wyznała, że POWIĘKSZYŁA SOBIE USTA. Teraz wyjaśnia dlaczego.

W najnowszym numerze Urody, Edzia przyznała, że dawno temu korzystała z pomocy chirurga plastycznego, który wstrzyknął jej substancję wypełniającą usta. Piosenkarka przyznała, że zrobiła to, bo "jako mężatka czuła się niepewnie".

- W tamtym czasie nie umiałam racjonalnie oceniać, że to, co zrobiłam, było dla mojego wyglądu fatalne – ocenia swoją decyzję Edzia.

Gwiazda przyznała się do popełnionego błędu i zapewniła, że "dopóki to nie będzie konieczne", nie będzie korzystać z pomocy chirurga.

- Dopiero z upływem lat, kiedy odbudowałam poczucie własnej kobiecości i wartości, zobaczyłam na zdjęciach, jak mocno się wówczas oszpeciłam. Od tamtej pory jestem bardzo ostrożna. Dopóki nie będzie absolutnej konieczności, nie pozwolę sobie na ingerencję skalpela - dodaje Edyta.

Podobno dla niej najlepszym kosmetykiem jest WODA, SEN i SEKS... Pewnie dzięki temu na jej twarzy nie ma nawet śladu po zmarszczkach...

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze