Poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 17:00

Candy Girl śpiewa o Grycankach!

prawda
fałsz
Candy Girl śpiewa o Grycankach!
foto: mwmedia.pl, facebook.com
Jakiś czas temu głośno było o Candy Girl i jej wyjeździe do Azji. Piosenkarka nie spodobała się polskiej publiczności więc postanowiła zrobić międzynarodową karierę. Podobnie jak znana discopolowa grupa, Candy za granicą cieszy się ogromną popularnością. W jednym z wywiadów dumnie oznajmiła

„Zagrałam dwa duże ekskluzywne koncerty w Mongolii. One rozpoczęły moją azjatycką trasę. Reszta trasy to Chiny. Ponad 30 koncertów w największych miastach. Podczas części trasy towarzyszy mi chińska gwiazda muzyki pop LoKaiyuan oraz moi tancerze, których zabrałam ze sobą z Polski. Czeka mnie jeszcze wizyta z wywiadem w chińskiej telewizji muzycznej oraz radiu. Wszystko wskazuje na to ze bardzo szybko tutaj wrócę, bo rosnę tu z dnia na dzień coraz bardziej”.

Jak widać, Candy doskonale odnalazła się wśród azjatyckich klimatów. Ponadto piosenkarka na jednym z koncertów zadedykowała swój utwór pt. „Glass” - Grycankom. Czyżby celebrytka chciała wypromować w Azji postawę polskich Pań? W dedykowanej piosence powtarzają się charakterystyczne słowa

„Everybody wants to be a star, Everybody wants to be, be, be famous” .

Utwór opowiada o „parciu na szkło”, co jest idealnym określeniem Grycanek. Wschodzące celebrytki za wszelką cenę chcą zaistnieć w show biznesie. I robią dosłownie wszystko, by to osiągnąć.

Zastanawia nas jedno, dlaczego piosenkarka zadedykowała właśnie im swoją piosenkę? Czyżby szukała sponsora?

Komentarze

maciek 17 kwietnia 2012 19:43
Ech zrobiły się popularne i wszyscy je teraz łącza z Dziadkiem, który stworzył jedną z lepszych firm w Polsce - Grycan - lody od pokoleń, a ludzie zaczynają na nie psioczyc i rzucac tekstami ze więcej nie sięgną po lody - głupota co nie ?

Wg. mnie wystarczy pomyśleć zeby wiedziec ze One nie przez lody przytyły i nie mają wpływu na smak lodów. :)