Niedziela, 25 grudnia 2011, 13:18

Wiadomo, kto zagra Księżną Dianę!

prawda
fałsz
Wiadomo, kto zagra Księżną Dianę!
Decyzja została podjęta – w rolę Diany Spencer wcieli się Jessica Chastain. Zdobyła popularność i uznanie krytyków po filmie „Drzewo życia”. Ekranizacja biografii Lady Di jest dla niej szansą na zdobycie popularności.

W wyścigu do roli Księżnej Diany, Jessica miała poważną konkurencję. Jednak jej świeżość wygrała ze zjawiskową urodą Charlize Theron i aktorskim obyciem Emmy Thompson. Ta druga, chociaż mogłaby być uznana za siostrę bliźniczkę Lady Di, jest na tę rolę zwyczajnie za stara. Co do Theron, producenci mieli wątpliwości, czy jej atrakcyjny wygląd nie odwróci uwagi od przedstawienia dramatu, który był udziałem księżnej.

Jessica Chastain na pewno zrobi wszystko, aby udowodnić, że rola Diany nie została jej powierzona bez przyczyny. Mamy jednak wątpliwości, czy młodziutka aktorka jest w stanie oddać emocje towarzyszące skomplikowanemu życiorysowi księżnej. Albo mówiąc bardziej wprost: czy Jessica udźwignie rolę Królowej Ludzkich Serc, która nie potrafiła uchronić własnego serca przed złamaniem?

BF

Komentarze

LEO 5 kwietnia 2015 01:22
idioto nie DIANA tylko DAJANA
Gość 26 grudnia 2011 11:48
podobna