Sobota, 24 grudnia 2011, 12:45

Modowa WPADKA Horodyńskiej

prawda
fałsz
Modowa WPADKA Horodyńskiej
foto: materiały promocyjne Gatta
Joanna Horodyńska jest znana z dobrego gustu i śledzenia najnowszych trendów. Wraz z Karoliną Malinowską bezlitośnie śledzą modowe wpadki polskich gwiazd. Celebryci kroczą po czerwonym dywanie z duszą na ramieniu, czekając na jadowite komentarze ze strony tych dwóch znawczyń mody.

"Gatta" postanowiła wykorzystać wizerunek naszej najbardziej znanej trendsetterki. Horodyńska przygotowała dla firmy autorską linię ubrań na sezon jesień/zima. Jest ona oparta na legginsach i zwiewnych plisowanych spódnicach. Kolekcja ta podkopuje jednak wiarę w Joannę, jako wyrocznię w sprawach mody. A to dlatego, że legginsy, które są promowane w tej kolekcji, wyszły niestety z mody!

To oczywiście smutna wiadomość dla wszystkich kobiet. Legginsy to wymarzony ciuch. Pasuje do nich wszystko co zakrywa pośladki. W odpowiedniej oprawie mogą wyglądać elegancko, ale pozwalają czuć się zawsze na luzie.

Jest to natomiast bardzo dobra wiadomość dla wszystkich gwiazd, które kiedykolwiek dostały modową „żółtą kartkę” od Horodyńskiej. Następnym razem, kiedy będzie miała jakieś zastrzeżenia do ich stylizacji, mogą powiedzieć po prostu: „przyganiał kocioł garnkowi”!

Komentarze

Gość 26 grudnia 2011 01:12
mnie nie rusza jej wyczucie stylu...
Gość 25 grudnia 2011 12:52
KTO WYMYSLIL,ze ona ma JAKJIKOLWIEK GUST???...Chcialaby go miec ale poki co,urodzila sie bez niego i straszy ludzi swoim wygladem i wiecznie skwaszona mina!!!!!!
annn 25 grudnia 2011 10:35
Ale się kobitka odwaliła ahahahahhahahaha powinni w net to puścic,tak łątwo krytykuje innych.Kobieto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zejdz na ZIEMIE !!!!!!!!!!