Sobota, 24 grudnia 2011, 12:46

Kim Kardashian – singielka NA POLOWANIU

prawda
fałsz
Kim Kardashian – singielka NA POLOWANIU
foto: pinger
Kim Kardashian po raz kolejny udowodniła, że jak nikt potrafi utrzymać na sobie uwagę mediów. Pierwszy niezawodny sposób to oczywiście pokazać piersi. Ale skoro każdy już widział, jak hojnie obdarzyła ją natura, Kim wprowadza w życie sposób numer dwa: romanse i rozstania.

Małżeństwo z Krisem Humphriesem zakończyło się po 72 dniach pożycia, kiedy Kim doszła do wniosku, że nie wyciśnie z tego związku już nic, co mogłoby zainteresować media. Po rozwodzie celebrytka była widywana w towarzystwie modela, Gabriela Aubry.

Gabriel był dla niej dość inspirującym partnerem. Historia jego związku z Halle Berry była pożywką dla mediów, którą postanowiła wykorzystać Kardashian. Dzięki batalii Gabriela i jego byłej partnerki o prawo do dziecka, Kim mogła ukazać się z nowej, lepszej strony.

Próbowała udowodnić w wywiadach, że jest kochającą i wspierającą dziewczyną dla Gabriela. Jednak w końcu i ta zagrywka znudziła się mediom, a model przestał być dla Kim atrakcyjnym partnerem. Z niecierpliwością czekamy na wiadomość, kto okaże się dla niej kolejnym narzędziem używanym do budowania swojego wizerunku.

BF

foto: pinger

Komentarze

Gość 26 grudnia 2011 19:11
bleeee
Gość 26 grudnia 2011 01:11
Kto to?