Piątek, 27 stycznia 2012, 13:00

Horodyńska i Malinowska kontra stylistka Top Model- będzie wojna??

prawda
fałsz
Horodyńska i Malinowska kontra stylistka Top Model- będzie wojna??
Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska to dwie największe specjalistki w zakresie mody tej dekady. Ostatnio sporządziły ranking najlepszych i najgorszych stylizacji 2011r. Wśród tych, którzy się nie spodobali znalazła się Karolina Korwin Piotrowska.

"Pamiętasz, jak kiedyś zaprosiła nas do "Magla" i rozpływała się nad naszą odwagą? A teraz jesteśmy wrogiem numer jeden oraz dwa. Karolina nie ma za grosz stylu! Włosy na donicę, nos na kwintę i wiecznie skwaszona mina."- podsumowała Malinowska.

Na reakcje na tak ostrą krytykę długo nie trzeba było czekać. Malwina Wędzikowska- stylistka programu "Top Model", z trudem utrzymała nerwy na wodzy.

"Są chwile, w których można pójść na wojnę z pełną świadomością tego, że poleje się krew. W takich sytuacjach mój umysł przypomina mi, by zwalczyć swój gniew, bo w showklozecie modnie jest teraz dać sobie w mordę. To, co dla innych modne, dla mnie jest uosobieniem wiochy - wolę pozostać w swojej alternatywnej rzeczywistości. Osiągnęłam spokój umysłu i pozostaję w stanie szeroko rozumianego współczucia dla ludzi obrażających innych za pieniądze. Z troską o stan umysłu obydwu pań sugeruję zakup lustra, zaprzestanie zakupów w Nadarzynie oraz uśmiech. Może kiedyś będzie wam dane wyglądać tak dobrze, jak Karolina. Peace"- odpowiada Wędzikowska.

Ciekawe co na to powiedzą szanowne panie stylistki…

Komentarze

Gość 29 stycznia 2012 15:15
same są...pożal się boże...miernoty! Ale za kase, gowno sie nawet zezre. Prawda misiaczki____
Gość 27 stycznia 2012 14:01
Horodyńska ty stary rupieciu zajmij się czymś pozytecznym!!