Czwartek, 22 grudnia 2011, 21:18

Górniak wyrokiem sądu musi ODDAĆ syna!

prawda
fałsz
Górniak wyrokiem sądu musi ODDAĆ syna!
foto: mwmedia
Miłość Edyty Górniak i Dariusza Krupy nie trwała do grobowej deski. Ale owoc ich miłości, syn Allanek jest w dalszym ciągu spoiwem łączącym dobre relacje Edyty i Dariusza. Dobre relacje rozwodników to przymus życiowy w perspektywie posiadania dziecka.

Każdy z nich ma już swoje życie. Dla dobra syna pozostają oni przyjaciółmi. Nie chcą niszczyć dzieciństwa swojego dziecka, które nie może przecież stracić mamy i taty tylko dlatego, że rodzicom nie wyszło w miłości.

Nad „dobrymi relacjami” Edyty z Dariuszem czuwa sąd. To on ustanowił po rozwodzie podział opieki nad synem. Piosenkarce serce krwawi, że musi oddać syna swojemu mężowi.

Na szczęście Górniak zostawia syna tylko na okres świąt. Allanek nie zasiądzie w tym roku z Edytą przy jednym, wigilijnym stole. Natomiast podzieli się opłatkiem ze swoim ojcem.

Gwiazda już teraz czuje tęsknotę za swoim ukochanym synkiem, dlatego sprawi mu na święta ogromny, pełen prezentów worek.

Edycie zależy na budowaniu dobrych relacji synka ze swoim ojcem. Ciekawe, czy w przyszłości Allanek to doceni czy może stanie po stronie ojca.

DN

Komentarze

Gość 23 grudnia 2011 22:35
Zgadzam sie, to bladEdyty.Pozniej bedzie plakac
Gość 23 grudnia 2011 22:28
Jak Allanek dorośnie przeprowadzi się do ojca tak właśnie wygląda budowanie więzi z ojcem przez matkę.Już mam to za sobą tak to się skończyło mimo że stawałam na głowie aby moje dziecko miało wszystko i było szczęśliwe.Edyta robi wielki błąd!!!
Gość 23 grudnia 2011 14:24
Takie życie.Zdrowych i wesołych świąt
Gość 23 grudnia 2011 00:14
mnie to tez czeka:(
Gość 22 grudnia 2011 21:39
Dziecko,to nie moneta przetargowa!.....Wesolych SWIAT.