Piątek, 25 listopada 2011, 12:06

Porzucił NOWORODKA? Dziecku pomoże jego była żona

prawda
fałsz
Porzucił NOWORODKA? Dziecku pomoże jego była żona
foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl
Źle się dzieje w związku Dariusza Krupy i jego obecnej partnerki Izy Adamczyk. Modelka cztery miesiące temu urodziła córkę Leę, a Krupa do tej pory nie przyjechał w odwiedziny. Kiedy o całym zajściu dowiedziała się Edyta Górniak, była żona Dariusza postanowiła pomóc porzuconej kobiecie i maleństwu.

Para poznała się ponad półtora roku temu. Dariusz podobno długo zabiegał o względy Izy. Kiedy jednak kobieta zaszła w ciążę, szybko zaczął ją zaniedbywać.

Iza skarży się, że nie widziała się z Darkiem od wielu miesięcy. Być może kobieta miała nadzieję, że Krupa zmieni się po porodzie, jednak narodziny maleństwa nie poruszyły mężczyzny. Matka dziewczynki twierdzi, że całkowicie ją ignoruje.

W całą sprawę zamierza się zaangażować Edyta Górniak, była żona Krupy. Piosenkarka jest szczególnie wrażliwa na krzywdę i cierpienie innych. Jak tylko dowiedziała się o całej sytuacji postanowiła pomóc córce byłego męża.

Nie interesuję się tym, co robi Darek Krupa, jeśli nie dotyczy to wychowania Allana (syn pary - red). Dotychczas nie interesowałam się również jego nowym związkiem. Teraz chyba jednak powinnam całą sprawą się zainteresować, bo jego czteromiesięczna córka Lea, jak się dowiedziałam, została pozostawiona wraz ze swoją mamą bez opieki, ani jakiejkolwiek pomocy z jego strony – powiedziała „Super Expressowi” Edyta.

Edyta w rozmowie z „Super Expressem” wyznaje również, że nie jest zdziwiona zachowaniem byłego partnera. Twierdzi, że cała sytuacja potwierdza tylko jej przekonanie, że niektórzy ludzie się nie zmieniają.

Komentarze

Gość 9 grudnia 2011 20:26
Ale Się Czepiacie ! !
Gość 28 listopada 2011 20:31
powiedział że obyła żona jego ojca się nim zajeła
Gość 27 listopada 2011 19:53
ale bzytka
Gość 25 listopada 2011 12:45
Rany boskie co za pismaki! Dziecko ma byłą żonę? Żenada. Naucz się naszego pięknego języka! Bajkopisarzu!