Czwartek, 18 kwietnia 2013, 12:55

Stenka woli STAROŚĆ!

prawda
fałsz
Stenka woli STAROŚĆ!
foto: facebook.com
Danuta Stenka musi dementować PLOTKI rozsiewane przez jednego z warszawskich chirurgów plastycznych, który twierdzi że zrobił jej lifting. Ostatnio pojawiła się na konferencji prasowej wyglądając wyjątkowo świeżo, jak na swoje 51 lat. Dziennikarze od razu rozpoczęli spekulacje o operacji plastycznej. Skorzystał na tym jeden z chirurgów plastycznych, który przyznał, że TO ON jest autorem metamorfozy aktorki.

Wieść rozniosła się lotem błyskawicy. Stenka rzeczywiście wyglądała wyjątkowo MŁODO. Podejrzenia dotyczące OPERACJI utwierdzały wcześniejsze wypowiedzi aktorki, która nigdy nie wykluczała, że kiedyś zdecyduje się na zabieg.

Lekarz, który tak chętnie podpisał się pod domniemanym zabiegiem Stenki, nie należy ani do znanych, ani do SPECJALNIE POWAŻANYCH specjalistów w Warszawie. To budziło podejrzenie, że chce zdobyć popularność kosztem aktorki.

Sama zainteresowana SPOKOJNIE przyjęła informacje o pomówieniach. Dziennikarzom powiedziała, że żaden zabieg plastyczny nie jest jej potrzebny, gdyż wygląda dość młodo. Zachowanie lekarza skwitowała machnięciem ręki. Ostatecznie stwierdziła, że chce się zestarzeć z godnością i że WOLI STAROŚĆ od naciąganej młodości.

Komentarze