Piątek, 30 grudnia 2011, 17:27

Konflikt w „M jak miłość”?

prawda
fałsz
Konflikt w „M jak miłość”?
foto: mwmedia
Tym razem sprawa dotyczy przede wszystkim aktorów, nie granych przez nich bohaterów. Mianowicie- Joanny Koroniewskiej i Magdaleny Walach. Panie podobno nie darzą się sympatią.

Ciężko im wytrzymać ze sobą na planie, dlatego zdecydowano się ograniczyć ich kontakt do minimum. Po śmierci Hanki Mostowiak (Małgorzaty Kożuchowskiej) rozpoczęła się zacięta batalia o to, kto przejmie miano „naczelnej” gwiazdy „M jak miłość. O tytuł ten walczą obie panie.

Grane przez nich bohaterki nie lubią się- bohaterka grana przez Walach stara się uwieść serialowego męża Koroniewskiej. Stąd też Joanna nie może czuć się pewnie.

Dystans między aktorkami zwiększa się, więc producenci robią wszystko, by panie nie spotykały się na planie. Mówi się, że zyska na tym Walach.

Zalecamy zatem śledzić losy obu bohaterek „M jak miłość”!

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


EK

Komentarze

Gość 31 grudnia 2011 15:56
ja pierdole wiadomo że lepsza serialowa(gośka) a nie jakaś serialowa (agniesia) nie nawidze agnieszki taka wuelce poszkodowana w tym serialu..;/ Naczelną gwiazdą ,,M jak miłośc,, powinna być bez żadnych zastanowień (Małgosia ) Joanna Kroniewska z pewnościa :) jestem fanka m jak milosc wiec znam sie na tych ludziach ;D pozdro ;*
Gość 30 grudnia 2011 17:32
E tam. Myślałam że to coś ostrzejszego. ;PP