Sobota, 24 marca 2012, 12:00

Najlepsza i Najgorsza stylizacja minionego tygodnia.

prawda
fałsz
Najlepsza i Najgorsza stylizacja minionego tygodnia.
foto: mwmedia.pl
Modowe wpadki i sukcesy zdarzają się nawet najlepszym. Nie ten kolor spodni, za krótka sukienka, niedopasowany naszyjnik. Zawsze znajdzie się coś na niewłaściwym miejscu.
W tym tygodniu najlepsza stylizacja należy do Doroty Czaja.
Na imprezie Joya zaprezentowała się rewelacyjnie! Idealna beżowa sukienka podkreślała jej wyjątkową urodę i zgrabne nogi. Do tego zwykła, czarna kopertówka. To naprawdę świetna stylizacja.

foto: mwmedia.pl


Na szczyt czarnej listy modowych wpadek tygodnia trafiła Ada Fijał.
Na imprezie Joya wyglądała po prostu fatalnie! Kwieciste spodnie, buty z metalowymi czubkami i przerażająco zielone usta! Katastrofa to mało powiedziane, zwłaszcza jeśli chodzi o osobę, która sama ocenia stylizacje innych.

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 2 kwietnia 2012 08:57
sukienka ok ale te toporne buty nie....no i zrobiłaby coś wreszcie z tymi włosami a szczególnie z grzywką bo to jakaś masakra, przecinek na czole ;))
Gościni 28 marca 2012 18:44
100% dla Doroty! Pięknie wygląda! Przy takiej sylwetce i urodzie projektanci mogą pokazać swoje dzieła od najlepszej strony.
Gość 27 marca 2012 10:48
Piękne buty! Chyba jakaś zazdrosna koleżanka komentuje tam na dole. Zorientuj się w temacie zanim wylejesz z siebie frustrację. Nazwać tandetą buty od Camilli Skovgaard (źródło: czerwonedywany.pl) to chyba delikatny brak pojęcia? Fajnie zestawione to wszystko. Z klasą, nie krzykliwie, ale dostrzegalnie wśród tłumu. idealnie przełamane torebką.
Tancerka 27 marca 2012 10:31
Ukończyła szkołę baletową, więc śmiało można mówić, że jest tancerką. Według Ciebie pewnie trzeba wziąć udział w konkursie tańczących inaczej, czyli You Can Dance, żeby nazwać kogoś tancerzem? Piękna i uzdolniona! Pozytywnie zazdroszczę!
Gość 25 marca 2012 16:42
tancerka??
chyba przy zgaszonym świetle i po praniu mózgu