Piątek, 8 marca 2013, 12:04

Doda: kobiety POWINNY BYĆ TAKIE, JAK JA!

prawda
fałsz
Doda: kobiety POWINNY BYĆ TAKIE, JAK JA!
foto: mwmedia.pl
Doda nigdy nie ukrywała, że ma bardzo wysokie mniemanie o sobie. Celebrytka zawsze byłą dumna ze swojej urody i szczyciła się inteligencją. Teraz poszła o krok dalej i stwierdziła, że WSZYSTKIE KOBIETY POWINNY WYGLĄDAĆ, JAK ONA!

Rabczewska uważa się za ideał piękna, dlatego wyznała, że każda kobieta powinna tak, jak ona KORZYSTAĆ Z SOLARIUM i OPERACJI PLASTYCZNYCH. Według piosenkarki nieopalone ciało jest aseksualne, a pojawiające się zmarszczki i kurze łapki należy "naciągać, jak gumę w gaciach".

- Nawet jeśli po latach będę wyglądać tak jak teraz wygląda Brigitte Bardot, czyli będę tak pomarszczona jak brzoskwinia po przejściach, bez wahania naciągnę się jak guma w gaciach i nie będę się tym przejmować! Uważam, że w każdym okresie swojego życia trzeba korzystać z niego jak najwięcej się da i w ogóle się nie ograniczać. Jak można być młodym, pięknym, opalonym i smukłym, to trzeba to robić! A martwić się będziemy później - mówi Doda w rozmowie z serwisem Polki.

Na koniec wywiadu piosenkarka zachwycona swoimi kształtami, urodą i inteligencją stwierdza: Po prostu – kobiety powinny być takie jak ja!

Nic, tylko pogratulować skromności...

Komentarze

Gość 29 kwietnia 2013 16:10
zamiast operacji plastycznych i jakis glupot proponuje maski na dupe firmy beautyface:)))haha ewentualnie na twarz nie bedzie taka sztuczna:)
Gość 23 marca 2013 14:30
Kobiety takie jak Doda i faceci jak Jacyków. Oto droga postępu :)
Gość 10 marca 2013 15:54
NIGDY JAK TY, ZA ŻADNĄ CENĘ! WSZYSTKO... TYLKO NIE JAK TY!!!!!!
Gość 9 marca 2013 22:31
Ale o niej mówią, a o tobie nie.
Gość 9 marca 2013 12:50
gdybym byla taka jak ona to poszlabym sie utopic bo stukrotnie przewyzszam ja inteligencja, nie wspominajac o wygladzie...