Środa, 30 stycznia 2013, 14:06

Wojewódzki USUNĄŁ SWÓJ PROFIL z Facebooka

prawda
fałsz
Wojewódzki USUNĄŁ SWÓJ PROFIL z Facebooka
foto: mwmedia.pl
Dla wszystkich fanów Kuby Wojewódzkiego to był prawdziwy SZOK! Celebryta, który wielokrotnie zamieszczał na swoim facebookowym profilu prowokacyjne treści nagle, BEZ ZAPOWIEDZI POSTANOWIŁ GO USUNĄĆ!

Funpage Kuby zdążyło polubić MILION UŻYTKOWNIKÓW! Jednak ten pozostał nieugięty i nie zwracając uwagi na "lajki", czy komentarze po prostu go wykasował. W wywiadzie dla Gazety Wyborczej wyjaśnia, że „chce zacząć wszystko od nowa”.

- Ja jestem 50-letnim facetem, który nie jest dzieckiem internetu, a histeria lajków nie jest moją histerią. A ilość cudzych spraw, ilość świrów, maniaków, brudu, która wylewała się u mnie na profilu, zaowocowały tym, że postanowiłem go usunąć. Mój profil miał służyć do wymiany myśli związanych z tym, co robię, z moją aktywnością, ale nie służył - tłumaczy Kuba.

I dodaje, że ma dość tego chaosu i chce zacząć rozważniej dobierać kręgi osób, z którymi będzie mógł dyskutować.

- Chcę zacząć z własną religią i z własną małą sektą, z ludźmi, którzy nie są zainteresowani tylko hałasem. Ja się stałem galerią handlową cudzych spraw, tablica na moim profilu stała się wycieraczką cudzych problemów. To nie do końca temu ma służyć, bo ja nie jestem portalem społecznościowym, tylko facetem, który ma określony światopogląd, określoną aktywność - mówi Wojewódzki.

Wygląda na to, że bycie celebrytą też męczy, nawet tych najbardziej zatwardziałych :)

Komentarze