Czwartek, 12 lipca 2012, 14:30

Wojewódzkiego nęka napalony GEJ?

prawda
fałsz
Wojewódzkiego nęka napalony GEJ?
foto: mwmedia.pl
Słynny showman, Kuba Wojewódzki, mimo dojrzałego wieku (49l.), wciąż cieszy się dużym powodzeniem wśród kobiet. Ale nie tylko! Specyficzny urok i czar, jaki posiada kontrowersyjny gwiazdor, działa również na mężczyzn!

Kilka dni temu, celebryta otrzymał na swoim facebookowym profilu, niemoralną propozycję spotkania, właśnie od faceta! Zagorzały fan Kuby, za wszelką cenę, chciał się z nim umówić w wiadomym celu. Internauta do swojego romantycznego wpisu, dołączył nawet pornograficzne zdjęcie.

Wojewódzki zbulwersował się tą propozycją, usunął kontrowersyjny wpis i postanowił zdementować krążące plotki, jakoby gustował w panach!

„Ostatnio na moim Like Page'u usilnie nagabuje mnie mężczyzna, który niestety dosyć nieszczęśliwie ulokował swe uczucia. Pan nazywa się Marek, jest handlowcem z Gdyni i ewidentnie doskwiera mu samotność. Piszę powyższe sprostowanie, gdyż Marek ostatnio bywa namolny oraz bezkompromisowy w sugestiach oraz fotografiach przedstawiających męskie narządy. Marku, jak przeczytałem na Twojej stronie jesteś po Akademii Morskiej, a dokładnie po wydziale nawigacyjnym. Niestety Twoja busola prowadzi Cię do niewłaściwego portu. Wiem, że Wy marynarze jesteście często samotni, ale chyba wiedziałeś na co się decydujesz. Nie spotkamy się, gdyż nie bawią mnie takie igraszki. Wybacz. Pozdrawiam serdecznie”.

Celebryta nie ma ostatnio szczęścia, najpierw afera z Ukrainkami, a teraz jakiś napalony gej nie daje mu spokoju. No cóż, bycie gwiazdą nie jest takie proste. Jak sądzicie, czy internauta podda się tak szybko, czy dalej będzie zabiegał o spotkanie z Kubą?

Komentarze

Gość 16 lipca 2012 15:11
...lllooolll!0.o
Gość 12 lipca 2012 20:19
i dobrze niech go rucha....w dupsko jak głupi!