Czwartek, 10 stycznia 2013, 15:27

Oddała na aukcję WOŚP... BRUDNĄ KOSZULKĘ!

prawda
fałsz
Oddała na aukcję WOŚP... BRUDNĄ KOSZULKĘ!
foto: mwmedia.pl
Jak co roku, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się licytacja osobistych pamiątek gwiazd, celebrytów i sportowców. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc chorym dzieciom oraz opiekę medyczną seniorów.

W tym roku wśród przekazanych przedmiotów znalazły się rzeczy tak kultowe, jak "ujebany jakąś farbą" stół Kamila Durczoka ze studia TVN. W akcję hojnie włączyła się również Natalia Siwiec, która podarowała WOŚP... BRUDNĄ KOSZULKĘ.

Koszulka jest podobno wartościowa nie tylko dlatego, że Siwiec miała ją na sobie, ale również dlatego, że ją podpisała! To jednak nie wszystko! Jak się okazuje, koszulka od czasu udziału modelki w sesji NIE BYŁA PRANA, o czym możemy przeczytać w opisie aukcji:

"Oryginalna koszulka Natalii Siwiec! Koszulka kultowa ponieważ w ostatnich miesiącach portale internetowe donosiły o licznych dokonaniach Natalii, wśród których głośno było między innymi o tajemniczym spocie reklamowym, w którym Natalia jeździła po francuskich drogach Lazurowego Wybrzeża z zawrotną prędkością nieprzyzwoicie pięknym Ferrari 458 Italia. Jak pokazały ostatnie tygodnie Natalia Siwiec nie tylko zagrała w spocie ale także wzięła udział w sesji zdjęciowej do kalendarza ProfiAuto na rok 2013. Kalendarz, którego nie można kupić w sklepie - również dołączamy do aukcji. Koszulka jest przybrudzona - trafia w Wasze ręce wprost z planu zdjęciowego!"

Z pewnością gdzieś w Polsce znajdą się amatorzy spoconych i brudnych ubrań albo po prostu wielbiciele Natalii Siwiec, którzy będą chcieli mieć taką koszulkę...

foto: Allegro

Komentarze

Gość 16 stycznia 2013 22:31
boże straszne..... normalnie koniec świata