Poniedziałek, 28 stycznia 2013, 14:02

Doda chce MIESZKAĆ z Majdanem!

prawda
fałsz
Doda chce MIESZKAĆ z Majdanem!
foto: mwmedia.pl
Doda należy do tych osób, które nie potrafią być same i kiepsko znoszą samotność. Dlatego kiedy tylko zakończy jeden związek, od razu pakuje się w następny. Piosenkarka często podkreślała, że nie umie być sama i nie ma dla niej nic gorszego niż powrót do pustego domu.

Od rozstania z Błażejem celebrytka jest jednak skazana na samotność. To już praktycznie miesiąc od kiedy przestali być parą. Dla Dody, która nie potrafi być dłuższy czas sama, upływające dni spędzone w samotność stały się impulsem do działania. Celebrytka wpadła na dość kontrowersyjny pomysł.

Jak informuje Fakt, zaproponowała Majdanowi, żeby się do niej wprowadził... To jednak nie znaczy, że chce znowu sypiać z byłym mężem. Mają ponoć dzielić mieszkanie jako "przyjaciele".

- Łączy ich wiele wspomnień. Doda mu ufa i dzwoni do niego codziennie. Świetnie się rozumieją i często się spotykają. Stwierdziła, że nawet mogłaby z nim teraz zamieszkać, dopóki kogoś nie znajdzie. Znają się na wylot i byłoby raźniej - zdradza znajomy Dody w rozmowie z tabloidem.

Wiele wskazuje na to, że "stara miłość nie rdzewieje". Jeśli Majdan zgodzi się być "współlokatorem" byłej żony z pewnością coś ich jeszcze połączy.

foto: mwmedia.pl

Komentarze