Poniedziałek, 28 stycznia 2013, 13:51

Nigdy więcej się NIE ROZBIERZE!

prawda
fałsz
Nigdy więcej się NIE ROZBIERZE!
foto: mwmedia.pl
Większość gwiazd pozujących do nagich sesji w Playboyu pozytywnie wypowiada się na ich temat. Niektóre z chęcią wracają na okładkę magazynu. Jednak nie Weronika Książkiewicz. Aktorka wyznała, że NIGDY WIĘCEJ SIĘ JUŻ NIE ROZBIERZE i nie zagra w nagiej scenie.

Książkiewicz pięć lat temu zgodziła się rozebrać dla Playboya. Na okładce wystąpiła ubrana w stanik i futrzaną czapkę, co miało być nawiązaniem do jej rosyjskich korzeni. Dziś celebrytka przyznaje, że po urodzeniu dziecka wiele się zmieniło w jej życiu i z pewnością nie chce już zarabiać w ten sposób.

- W ogóle mi się nie podobała. Wtedy nie byłam chyba na nią gotowa, a na pewno nie potrafiłam powiedzieć, czego bym chciała, a czego na pewno nie. Zgodziłam się chyba z próżności. Namawiał mnie do tego mój ówczesny facet. Ale wiem, że nigdy więcej tego nie zrobię - mówi o swojej sesji w wywiadzie z Olivią.

Weronika dodała również, że nie zgodziłaby się na sceny rozbierane w serialu, czy filmie. I choć celebrytka nie ma nic do ukrycia, a jej figura po ciąży jest wręcz idealna, to najwidoczniej dojrzała do decyzji, że nie będzie zarabiać swoim nagim ciałem. Brawo!

Komentarze

Gość 22 marca 2013 01:56
Boże co za niepowetowana strata