Poniedziałek, 12 listopada 2012, 15:11

Bieber ZDRADZIŁ SELENĘ! Nie są już razem!

prawda
fałsz
Bieber ZDRADZIŁ SELENĘ! Nie są już razem!
foto: yimg.com
Kilka dni temu amerykańskie media poinformowały o tym, że rozpadł się związek Justina Biebera i Seleny Gomez. Oficjalnym powodem był "zbyt napięty harmonogram zajęć" przez który para spotykała się rzadziej niż dotychczas. My mamy jednak informacje, że Justin ZDRADZIŁ Selenę!

Zarówno Gomez, jak i Bieber utrzymywali, że rozstają się z powodu zbyt napiętego grafiku. Para spotykała się niemal dwa lata. Liczne koncerty, imprezy, bankiety i ciągła praca sprawiły, że zaczęli się od siebie oddalać. Właśnie dlatego postanowili to zakończyć. Taka jest oficjalna wersja, jednak prawda jest zupełnie inna!

Podobno para rozstała się przez ZDRADĘ Justina. Piosenkarz miał romans z 19-letnią modelką Victoria’s Secret, Barbarą Palvin i to było bezpośrednią przyczyną rozpadu ich związku.

Selena znalazła w jego telefonie zdjęcia, na których jest w dwuznacznych pozach z modelką. Jako dowód jedno z nich, bardziej "ugrzecznione" opublikowała w sieci. W ten sposób tłumaczy zerwanie z gwiazdorem.

Jak Wam się podoba kochanka Justina?

foto: Twitter


foto: imageshack.us


foto: http://xaxor.com


foto: plunderguide.com/

Komentarze

:D 15 listopada 2012 00:24
Ale frajer! haha
Ale i tak na nią nie zasługiwał więc o czym tu więcej...
Kate 13 listopada 2012 17:00
nie wiedziałam że bielizne dla kobiet reklamują małolaty..
Gość 12 listopada 2012 22:32
Selenie wyjdzie na dobre bo zasługiwała na kogoś lepszego niż ten "pedzio" a ciekawi mnie co te laski w NIM widzą... normalnie ból i żal...