Czwartek, 12 stycznia 2012, 12:17

Adele i Simon zamieszkają pod wspólnym dachem!

prawda
fałsz
Adele i Simon zamieszkają pod wspólnym dachem!
Adele znajduje się już na szczycie popularności. Teraz przyszedł czas, aby wspiąć się na wierzchołek góry miłości. Mówi się, że wokalistka odchudza się ze względów czysto marketingowych. A my widzimy w tym niewidzialny wpływ namiętnego uczucia, jakim piosenkarka darzy swojego chłopaka Simona Koneckiego.

Można przypuszczać, że to właśnie dla niego gwiazda zmienia swój wizerunek. On dodaje jej pewności siebie i siły - mogłaby góry przenosić. Miłość ją uskrzydla, a w sercu panuje harmonia. U boku Simona jest bardzo szczęśliwa.

Adele i Simon spotykają się zaledwie 2 miesiące. Związek dwojga zakochanych rozwija się w szybkim tempie. Przechodzi wszystkie fazy uczucia. To chyba pędzący “EXPRESS” miłości.

Znajomi wokalistki twierdzą, że Adele w końcu odnalazła swoją miłość i że nigdy nie doznała takiego szczęścia. Ostatnio zakochani spędzili wakacje w Kalifornii. Teraz planują wspólnie zamieszkać w brytyjskim Brighton.Czy po tak krótkim okresie znajomości wspólne zamieszkanie dwóch prawie obcych dla siebie osób to dobry pomysł?DN

Komentarze