Wtorek, 3 stycznia 2012, 15:17

Liszowska prowadzącą „Bitwy na głosy”?!

prawda
fałsz
Liszowska prowadzącą „Bitwy na głosy”?!
foto: mwmedia.pl
Wiadomo już, że Piotr Kędzierski nie poprowadzi 2. edycji muzycznego show TVP2 „Bitwa na głosy”. W związku z tym, trwają intensywne poszukiwania nowego prowadzącego.
Producenci i władze stacji widzą na tym miejscu Joannę Liszowską.

Joasia w chwili obecnej wychowuje swoja córeczkę Emmę i znacznie usunęła się w cień aktorstwa. Grywa tylko w teatrze, przez co ma dużo czasu dla swojej pociechy. Nie śpieszy się jej do znacznej aktywności zawodowej.

Jednak aktorka to obecnie najpoważniejsza kandydatka do prowadzenia show, dlatego włodarze telewizji kuszą Joasię jak tylko mogą. Oferują jej za odcinek nawet 12 tys. zł. Tyle to nawet nie bierze sam Hubert Urbański. Kasuje zaledwie 10 tys. zł na każdy sobotni odcinek.

Program rusza już w marcu. Joasia ma trochę czasu na podjęcie decyzji. Ciekawe, co wybierze - czy skusi się na wysoki zarobek, czy może będzie dla niej ważniejsza rodzina. Przekonamy się o tym już wkrótce.

DN

Komentarze

Gość 3 stycznia 2012 22:55
Zgadzam sie! Wyglada Pani jak spalona fryta. Koszmar,brak slow. Zawsze uwazalam ja za atrakcyjna kobiete. Ale to co zobaczylam na zdjeciu powalilo mnie z nog. Przeciez taka osoba nie moze prowadzic zadnego programu telewizyjnego. Bedzie straszydlem na wizji....chyba ze nim juz jest....
Gość 3 stycznia 2012 22:04
Droga PaniJoasiu! Jesli to jest Pani aktualone zdjecie,to sorki ale nic tylko siasc i plakac:(.....Jest Pani piekna kobieta atu wyglada Pani jak koszmar jakis! Prosze cos z wlosami zrobic,przyciemnic,sciac,odzywic! No nie wiem ale wszystko bedzie lepsze,od tego,co MA PANI NA GLOWIE! A tak na marginesie,WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOPWYM ROKU dla Pani i CORECZKI:)