Poniedziałek, 19 listopada 2012, 14:49

Kim Kardashian JEST WŚCIEKŁA NA księżną Kate!

prawda
fałsz
Kim Kardashian JEST WŚCIEKŁA NA księżną Kate!
foto: http://celebritiesexercise.com
Popularność tak przewróciła w głowie Kim Kardashian, że celebrytka uważa siebie samą za gwiazdę światowego formatu. Kilka dni temu poleciała do Wielkiej Brytanii, gdzie... ZAŻĄDAŁA WIZYTY U KSIĘŻNEJ KATE.

Kilka dni temu gwiazda domowego porno poleciała razem z siostrami do Wielkiej Brytanii, by promować sygnowaną ich nazwiskami kolekcję ubrań. Kim jest wielką fanką Kate Middleton, dlatego wierzyła, że uda jej się spotkać z księżną. Niestety ze wspólnej herbatki nic nie wyszło.

Podobno Kim jest WŚCIEKŁA NA MIDDLETON, że nawet nie odpowiedziała na jej zaproszenie. Z kolei Kate nie znosi jej stylu i z tego co widziała w telewizji, to grupa tandetnych ludzi, którzy ciągle na siebie krzyczą, dlatego też nie zamierza brać udział w "promowaniu" takich "talentów".

Kardashianka bardzo zabiegała o spotkanie z księżną. Wysłała jej nawet DARMOWE PRÓBKI "zaprojektowanych przez siebie" ubrań. Była bardzo zdziwiona, kiedy paczka WRÓCIŁA DO NIEJ NIETKNIĘTA!

- Kate dostaje darmowe ubrania codziennie i zawsze je odsyła. Rodzina Królewska jest bardzo ostrożna w kreowaniu wizerunku przyszłej królowej. Do tego stroje Kim są niestosowne dla Kate. Żywej nikt jej w nich nie zobaczy. Przecież nie przyjdzie na galę w miniówce w panterkę, albo w żakiecie wyszywanym cekinami! - mówi informator brytyjskiej prasy.

Wyobrażacie sobie Kate Middleton w ubraniach ZAPROJEKTOWANYCH PRZEZ Kim?

Komentarze