Poniedziałek, 17 września 2012, 13:10

Zrobili im ZDJĘCIA PODCZAS UPRAWIANIA SEKSU?!

prawda
fałsz
Zrobili im ZDJĘCIA PODCZAS UPRAWIANIA SEKSU?!
foto: Closer
Redaktor naczelna magazynu Closer, który opublikował zdjęcia księżnej Kate opalającej się topless daje do zrozumienia, że posiada fotografie, na których widać o wiele więcej niż POŚLADKI i PIERSI przyszłej królowej.

Fotografie nagiej Kate Middleton na wakacjach były oferowane brytyjskim mediom, te jednak odmówiły ich kupna. Ostatecznie zdjęcia trafiły więc do francuskiego tabloidu Closer.

W najnowszym wywiadzie redaktor naczelna pisma sugeruje, że ma ponad 200 zdjęć, na których książęcą parę uchwycono nie tylko podczas opalania.

- Nie będę ukrywała, że jesteśmy w posiadaniu intymniejszych zdjęć, ale ich nie opublikowaliśmy i nie opublikujemy. Są pełne radości i nikomu nie ubliżają - mówi Laurence Pieau.

Podobno zdjęcia baraszkujących Kate i Williama chce kupić serwis YouPorn, który zgłosił się do redakcji Closer z ofertą.

- Jesteśmy pewni, że możemy pokazać ten materiał legalnie. Nasze konto bankowe jest otwarte i przyjmiemy każdą ofertę - napisali w liście do naczelnej Closer.

Licytacja dotycząca fotografii nadal trwa. A jak donoszą media, włoski magazyn Chi, który należy do tego samego koncernu, co Closer, opublikuje CAŁĄ SERIĘ zdjęć z wakacji książęcej pary. Do pisma dołączony będzie także… 26-stronicowy dodatek z fotografiami NAGIEJ MIDDLETON.

foto: Closer


foto: Closer


foto: Closer

Komentarze

osiem 20 listopada 2012 22:14
brzydkie cycki ma
Gość 25 września 2012 21:55
troche prywatnosci