Poniedziałek, 19 listopada 2012, 15:28

Adoptuje dziecko, BO JEJ CÓRKA CZUJE SIĘ SAMOTNA

prawda
fałsz
Adoptuje dziecko, BO JEJ CÓRKA CZUJE SIĘ SAMOTNA
foto: Facebook
Suri Cruise jest chyba najbardziej wyizolowanym dzieckiem gwiazd, jakie urodziło się w ostatnich latach. Związek jej ojca z kościołem scjentologicznym uniemożliwiał Suri zabawę z rówieśnikami. Teraz, kiedy Katie Holmes odeszła od Toma Cruise'a chce, by jej córka "miała normalne dzieciństwo".

Kiedy Tom i Katie byli małżeństwem w ich domu wszystko działo się pod dyktando scjentologów. Tom miał pewne zasady, których nie mógł łamać. Musiał posłać córkę do szkoły zarekomendowanej przez sektę i zabraniał jej bawić się z rówieśnikami, którzy wcześniej nie zostali wybrani przez scjentologów.

Wszystko wymknęło się spod kontroli tak bardzo, że Suri stała się nieśmiała, zamknięta w sobie i bardzo samotna. Kiedy Katie zobaczyła co dzieje się z jej córką postanowiła działać. To właśnie dobro dziecka przyświecało jej najbardziej, gdy składała pozew o rozwód.

Teraz Katie Holmes chce, by jej córka nadrobiła stracone lata dzieciństwa. Posłała ją do katolickiej szkoły, zadbała o to, by dziewczynka obracała się w towarzystwie rówieśników. Aktorka w swoich poczynaniach idzie o krok dalej. Chce ADOPTOWAĆ DZIECKO, aby Suri miała rodzeństwo i nie czuła się samotna.

Jak donosi magazyn "Star" Suri błaga mamę o młodszą siostrzyczkę. Wieczorami modli się, żeby jej życzenie się spełniło. Podobno Katie już rozpoczęła procedurę adopcyjną. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, ich rodzina powiększy się już w przyszłym roku.

Komentarze