Czwartek, 8 listopada 2012, 14:04

Klip Dody i Fokusa jest GÓWNIANY I AMATORSKI. Totalne DNO!

prawda
fałsz
Klip Dody i Fokusa jest GÓWNIANY I AMATORSKI. Totalne DNO!
foto: mwmedia.pl
Zaledwie wczoraj media poinformowały o wycofaniu się Fokusa ze współpracy z Dodą i o tym, że raper chce zablokować emisję ich teledysku do kawałka Fuck it, a już doczekaliśmy się ostrych wypowiedzi obu stron .

Kawałek "Fuck it" Doda i Fokus nagrali rok temu. Utwór znalazł się na płycie piosenkarki "Siedem pokus głównych". Jednak z emisją klipu ta dwójka postanowiła się wstrzymać aż do premiery filmu "Jesteś Bogiem". Doda liczyła, że klip z udziałem jednego z członków legendarnej Paktofoniki wypłynie na fali popularności filmu.

W sieci pojawił się już zwiastun teledysku, który jednak nie został pozytywnie odebrany przez fanów rapera. Większość z nich krytykowała go w ostrych słowach za współpracę z piosenkarką, nie szczędząc negatywnych komentarzy samemu klipowi. Przypomnijmy, że pół naga Doda tarza się tam w pościeli i wchodzi Fokusowi na barana.

Po fali krytyki raper postanowił wycofać się ze współpracy i zablokować emisję teledysku. Najwidoczniej zreflektował się, że klip z Dodą to jednak obciach.Na stronie internetowej piosenkarki prowadzonym przez jej fanów pojawił się wpis dotyczący całej sytuacji:

"Złe wiadomości. Jak się dowiedzieliśmy, pojawiły się problemy w związku z premierą "Fuck It". Niestety Fokus postanowił wycofać się z projektu. Rzekomy powód - zbyt ostre sceny, ale w rzeczywistości powód jest nieznany, gdyż sam dobrowolnie w nich zagrał. Obecnie prowadzone są dyskusje z prawnikami."

W odpowiedzi na takie oświadczenie głos zabrała menadżerka rapera, która stwierdziła, że DODA JEST NIENORMALNA, a sam teledysk SŁABY, AMATORSKI I GÓWNIANY. Na forum internetowym o twórczości Fokusa napisała następujący post:

"Zbyt ostre sceny? Ona jest chyba nienormalna. Klip jest po prostu makabryczną parodią dobrego klipu. Mamy prawo do autoryzacji bez względu na to czy to się królowej podoba czy nie. Montaż zepsuł cały scenariusz, zignorowali wszystkie nasze uwagi, zrobili tak, żeby Dodzina była najfajniejsza nie licząc się zupełnie z wizerunkiem Fokusa. Niech się nauczy współpracować z ludźmi, albo w ogóle się tego nie podejmuje. Klip jest gówniany i mega amatorski. Nie ważne, ile w niego zainwestowała, to jest DNO. Nuda, potworny montaż, ból i żal."

Sam raper również wypowiedział się na temat swojej decyzji. Stwierdził, że jako współtwórca ma prawo do autoryzacji teledysku, czy się to Dodzie podoba, czy nie i z pewnością nie dopuści do jego emisji:

"Teledysk przed emisją daje się do akceptacji. Strona MA prawo go zaakceptować lub nie. Straszenie po braku akceptacji prawnikami jest śmieszne, ale możemy się tak bawić. Albo idziemy się wygłupiać do sadu. Mam pieprzone prawo nie zaakceptować klipu przed emisją. I też mam prawników"

Wygląda na to, że Fokus i Doda z dobrych przyjaciół stali się zaciekłymi wrogami, a ich batalia skończy się w sądzie.

Komentarze

FOKUS <3 15 listopada 2012 14:43
Nie wycofuj przebij się przez tych chorych ludzi teledysk jest spoko wszyscy Cię kochają :***
CZekam na więcej informacji...:) 15 listopada 2012 14:41
Sami jesteście dnem kto wam pozwolił w ogóle coś takiego napisać... to właśnie dzięki temu utworowi wysłuchałam wszystkie kawałki Fokusa i są po prostu zajebiste jak i to z Dodą . Nie wiem czemu ktoś ma o niej takie zdanie ale jeżeli waszym zdaniem kicz to własne zdanie, styl ,blond włosy czy wysokie obcasy ... błagam was przynajmniej nie daje sobą pomiatać wile osób które ją obraziło musiało to publicznie odszczekać :) Mam nadzieje że Fokus po tych komentach zacofanych ludzi się nie zrazi i dalej będzie nakręcał takie fazy i takie klipy jak z Dodą:D Fokus narobiłeś tyle szumu co afera smoleńska czekamy dalej jesteś gość :) Miej wyjebane !:)