Czwartek, 8 listopada 2012, 13:34

Katarzyna W. JEST JUŻ ZA GRANICĄ! Rutkowski wie gdzie!

prawda
fałsz
Katarzyna W. JEST JUŻ ZA GRANICĄ! Rutkowski wie gdzie!
foto: Super Express
Katarzyna W. podejrzana o zamordowanie sześciomiesięcznej Madzi z Sosnowca ZNIKNĘŁA! Kobieta od 3 tygodni nie stawiała się na komisariacie, a przedwczoraj jej matka zgłosiła zaginięcie. Matka Madzi miała więc prawie miesiąc czasu, żeby zaplanować swoją ucieczkę i ZNIKNĄĆ BEZ ŚLADU.

Policja już wszczęła poszukiwania. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że Waśniewska od 3 tygodni nie pojawiała się na komendzie w Sosnowcu, można przypuszczać, że kobieta jest już na drugim końcu Europy.

Krzysztof Rutkowski, który natychmiast po ujawnieniu zniknięcia matki uduszonej Madzi zapowiedział, że będzie jej szukał. Detektyw ma już pewne teorie na temat miejsca jej pobytu.

- Mam pewne podejrzenia, gdzie jest. Wydaje się zupełnie naturalne, że jest już za granicą - mówi Rutkowski dla tabloidu.

Jak donosi Super Express pierwszym tropem detektywa-celebryty jest Londyn, drugim Włochy. W obu tych krajach Waśniewska ma rodzinę i mogła się tam ukryć. Jeśli Rutkowski chce ją tam znaleźć powinien zacząć od stadnin koni albo klubów go go.

Komentarze