Czwartek, 8 listopada 2012, 15:15

Riposta Dody na OSKARŻENIA Fokusa

prawda
fałsz
Riposta Dody na OSKARŻENIA Fokusa
foto: mwmedia.pl
Batalia pomiędzy Fokusem, a Dodą trwa. Na razie w mediach, nie w sądzie. Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się, gdy raper stwierdził, że zrywa współpracę z piosenkarką i chce zablokować emisję ich wspólnego klipu. Na dodatek jego menadżerka dolała oliwy do ognią twierdząc, że teledysk jest SŁABY, AMATORSKI I GÓWNIANY.

Na oficjalnym profilu Dody na Facebooku pojawił się wpis, w którym piosenkarka odpiera zarzuty Fokusa oraz jego menadżerki. Co dziwi najbardziej, to fakt, że znana z gwałtowności gwiazda tym razem uważnie dobiera słowa i próbuje załatwić sprawę ugodowo.

- Jestem zaskoczona tak histeryczną reakcją Fokusa dotyczącą klipu Fuck it:(Uważam,ze wykonaliśmy kawał ciężkiej , dobrej roboty współpracujac ze sztabem wybitnych polskich specjalistów.Udział Fokusa w tym teledysku byl dla mnie wyrożnieniem gdyz szanuje go jako artyste.Na planie byliśmy mile zaskoczeni jego entuzjastycznym zaangażowaniem w mój projekt .Wszystkie pomysły zaproponowane przez niego zostały przez ze mnie zaakceptowane i zrealizowane przez reżysera - napisała piosenkarka (pisownia oryginalna).

Taki wyważony ton wypowiedzi wcale nie jest do Dody podobny. Być może piosenkarka nie chce palić za sobą mostów i stara się nikogo nie urazić w tej kłótni. Najwidoczniej doskonale zdaje sobie sprawę, że Fokus jest w stanie zablokować emisję teledysku, ponieważ każdy twórca dostaje klip do autoryzacji przed jego publikacją.

Winny jednak musi się znaleźć, a że na przyjaźni z Fokusem Dodzie jeszcze zależy musiała za cel obrać sobie kogoś innego. Wybór padł na menadżerkę rapera.

- Uważam ,że ten teledysk nie potrzebuje "takiej promocji" jaką narzuca mediom Fokus.Ten klip obroni sie sam,niech widzowie ocenią,premiera niedługo... To jest bełkot.menagerki,ex malzonki na planie nie bylo ,przy pisaniu scenariusze rowniez ,przy akceptacji roli tez.pozostawie bez komentarza opiniee zazdrośnicy. klip bedzie taki jak mial byc od poczatku,a histerie,chimery i brak profesjonalizmu pozostawiam prawnikom - kończy swoją ripostę Doda.

Komentarze

G 15 listopada 2012 14:57
JAK TELEDYSK JEST FAJNY I TA PIOSENKA RÓWNIEŻ TO WSPÓŁCZUJĘ
to ludzie to dno;/ 15 listopada 2012 14:31
Po co ta cała afera... zazdrośni ludzie. Teledysk jest zajebisty piosenka też aż tak wam żąl dupe ściska że ich obsmarowywujecie szczególnie Fokusa :) gość jest dobry i tyle dajcie mu spokój poza tym moim zdaniem tym waszym antyfanowaniem robicie mu niezłą reklamę dziękuję bo przynajmniej ma ją darmowo :) Nie wiem czemu w Polsce ludzie są aż tak zacofani niedługo będą ogień kamieniami rozniecać .. bitch please -.-