Czwartek, 1 listopada 2012, 15:00

DODA znów publicznie KRYTUKUJE SWOJEGO FACETA!

prawda
fałsz
DODA znów publicznie KRYTUKUJE SWOJEGO FACETA!
foto: mwmedia.pl
W ostatnim wywiadzie dla Gali Doda opowiedziała o wszystkich swoich związkach. Przyznała, że NIGDY NIE WYBACZY MAJDANOWI, bo permanentnie ją zdradzał i to jeszcze z byle kim. Po rozstaniu z Nergalem podobno bardzo cierpiała, a jej obecny partner Błażej jest bardzo dziecinny.

Doda publicznie skrytykowała swojego partnera twierdząc, że NIE DOJRZAŁ DO STAŁEGO ZWIĄZKU. Piosenkarka stwierdziła, że jest dziecinny i że strasznie dużo się kłócą.

Doda wyznała, że kocha Błażeja, ale dodała także, że nie wie, czy ich związek ma przyszłość. Jak sama stwierdziła "cza zweryfikuje, czy są dla siebie stworzeni".

- Kocham go. Pomimo różnych jego wad. Jest troszkę dziecinny. Niezdolny do dojrzałego związku. Przez to żyję obok niego, nie z nim. Czas zweryfikuje, czy ma to rację bytu. Na razie nie zawiódł mnie, to dobry facet. Kochamy się bardzo i bardzo się kłócimy - powiedziała w wywiadzie.

Czyżby Doda szykowała się powoli do ucieczki? Może szuka wymówki, by rozstać się z Błażejem. W końcu ona jest dojrzałą i pewną siebie kobietą, nie może tracić czasu na dziecinnych facetów. Może Fokus bardziej odpowiada jej standardom?

foto: mwmedia.pl

Komentarze